Maciejewski

Adam Maciejewski (10-5-1) po udanym powrocie do klatki na gali Fighters Arena 8, jeszcze w tym roku stoczy swoją kolejną batalię za oceanem. „Maja” wejdzie do oktagonu ponownie już 13 grudnia. Będzie to jego szesnasty zawodowy pojedynek za wielką wodą. Polak na zbliżającej się gali XFO 49 skrzyżuje rękawice z doświadczonym Serbem Miodragiem Petkovicem(20-15-1).

Pierwotnie do tej walki miało dojść 17 listopada 2012 roku, jednak z nieznanych dotąd przyczyn Petkovic nie stawił się na oficjalnym ważeniu przed galą XFO 46. Jak ujawnił polski zawodnik na stałe mieszkający w USA, takie zachowanie Serba oddaliło go od wymarzonego kontraktu z prestiżową organizacją Bellator.

7 KOMENTARZE

  1. W tytule jeszcze popraw tego Miodragiego i walka na XFO 49 będzie. A co do tematu, to fajnie, że Maja wraca. Mam nadzieję, że Petković w ogóle stawi się do walki. I liczę, że Bellator wciąż zainteresowany Adamem, bo spokojnie kilka walk mógłby tam wygrać.

  2. Za to co zrobil Petković, Maja powinien mu wpierdolić tak, że mu sie odechce MMA. Oczywiscie licze na Maje że jeszcze zawalczy w Polsce. Może ten nowy twór thunderstrike czy jakoś tam, bo na KSW chyba nie ma co liczyć.

  3. Też mam nadzieję, że Petkovicia spotka kara, za to, co nawywijał. Mocno zachamował karierę Maji, a przy okazji życie mu też trochę popierdolił.

  4. Miodrag to przeciwnik na poziomie, jestem ciekaw walki i dyspozycji Adama tak samo jak poprzednio gdy byli zestawieni, mam nadzieję że tym razem fighter z Bałkanów nie będzie odstawiał jajec i do walki dojdzie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.