Gala ACA 108 w Polsce!

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to już dziewiąta gala organizacji w Polsce.

Bilety na wydarzenie są już dostępne w przedsprzedaży na

Dokładnie za trzy miesiące – 24.04. – fani MMA w Polsce będą mogli zobaczyć na żywo pojedynki najlepszych zawodników organizacji ACA z Polski i zagranicy. Będzie to już  dziewiąta gala zorganizowana przez ACA w Polsce.

W styczniu 2015 roku zorganizowaliśmy naszą pierwszą galę w Polsce. Ogrom pracy, który wykonaliśmy przez te 5 lat, dziś procentuje. Nasze gale są doceniane przez fanów MMA w Polsce, mamy transmisje w TVP Sport, pozyskujemy kolejnych, mocnych zawodników. W naszej klatce walczy Daniel Omielańczuk, Piotr Strus, Rafał Haratyk, Karol Celiński i Radek Paczuski. Podpisaliśmy kontrakt z bardzo obiecującym zawodnikiem Bartoszem Leśko, a za chwilę odsłonimy kolejne, duże nazwiska. Gala ACA 92 została nominowana do tytułu „Gala roku” w plebiscycie Heraklesy 2019. Plan na ten rok jest prosty. Zamierzamy dać fanom jeszcze więcej i zamienić nominacje na nagrody. Chcemy organizować najlepsze gale MMA w Polsce” – mówi Baysangur Edelbiev, przedstawiciel ACA.

W 2019 roku ACA zorganizowała trzy gale w Polsce. Dwie odbyły się w Warszawie, jedna w Łodzi. Gala ACA 108 będzie czwartą galą zorganizowaną przez ACA w tym roku. Szczegóły wydarzenia poznamy w najbliższych dniach, ale już teraz warto zarezerwować sobie w kalendarzu datę 24 kwietnia. Wcześniej na antenie TVP Sport będzie można zobaczyć cztery gale organizacji odbywające się w Rosji i Kazachstanie. W lutym zaplanowano galę w Krasnodarze, w marcu w Ałmatach ( podczas ACA 105 Karol Celiński zawalczy z Kazachem Evgeniym Egemberdievem), a kolejną w Sankt Petersburgu. Na początku kwietnia odbędzie się natomiast gala w Moskwie. W którym mieście w Polsce chcielibyście zobaczyć galę ACA 108?

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.