Paweł Trybała (MMA 3-2) ujawnił nazwisko swojego kolejnego rywala. „Trybson” w rozmowie z portalem MMAnia.pl zdradził, że jego następnym oponentem będzie Łukasz Uliński (MMA 0-3).

Uliński do tej pory stoczył trzy zawodowe pojedynki w MMA – wszystkie przegrał przed czasem. Każda z tych walk odbyła się w innym limicie wagowym. Debiut miał miejsce w kwietniu ubiegłego roku, kiedy na gali Sportów Walki 11: Śrem Fight Night Łukasz przegrał przez techniczny nokaut z Przemysławem Nygą (MMA 2-2) w wadze ciężkiej. Kilka miesięcy później przyszła przegrana z Dominikiem Jusisem (MMA 2-0) w kategorii półśredniej – również przez TKO. Ostatnią porażkę Uliński odniósł na marcowej gali PLMMA 72 w Łomiankach, gdzie poddał go Michał Tarabańka (MMA 3-6) w catchweight do 176 funtów.

26-letni Trybała powraca po porażce z Adamem Niedźwiedziem (MMA 4-2), którą odniósł w maju na gali PLMMA 73 w Ciechanowie. Wcześniej Paweł mógł się pochwalić dwoma kolejnymi zwycięstwami przez techniczne nokauty: z Dawidem Wysockim (MMA 1-1) i Pawłem Bolanowskim (MMA 0-5).

44 KOMENTARZE

 1. Trybson przez nokaut słomką ptysiową.

  Rozumiem, że to eliminator do walki z Najmanem o mistrzostwo wszechwag.

 2. Trybson przez nokaut słomką ptysiową.

  Rozumiem, że to eliminator do walki z Najmanem o mistrzostwo wszechwag.

  o intergalaktyczny pas kosmitow

 3. Nie rozumiem, dlaczego nie walczy z Najmanem skoro była konferencja?

  Póki co umówili się po lekcjach.

  Edit. Koniec roku, więc raczej po sierpniowych poprawkach.

 4. Mirek się zabrał za tworzenie nowych kategorii. Niedługo Trybson zdobędzie pas, Najman też i będziemy mieli starcie Champion vs Champion. 😆 Mark my words

 5. No cóż, Miras chce podbudować Trybsona po porażce z Adasiem, dlatego dał mu kolejnego gościa z 0- coś tam, bo np. takiego debiutanta to lepiej Trybsonkowi nie dawać, bo jeszcze go obije, vide Markowski który obił go na XCage :mamed::irish:

 6. Swoją drogą chętnie bym zobaczył walkę-kolabo PLMMA-KSW "Trybson vs. Pimpek". Rekord identico, waga tylko inna. Imo ruska metka + jakiś dobry camp (np. summer camp) i Trybson będzie się łapał na hw. Sensowne zestawienie? Sensowne. A jakie dochodowe:razz:enn:.

 7. Dobrze w chuuuuuuuj, lecimyyyyy kurwaaaaaa tutaaaaaaj!

  Czy to nie ten?

  Jakby Ci to powiedzieć…

  Tadek, to nie ta sprawa 😀

  Ty mówisz o Bonusie BGC, innej legendzie polskiej sceny.

 8. Jakby ktoś wpadł na pomysł założenia federacji z samymi celebrytami, a jest ich coraz więcej (Popek, Koksu, Strachu, Bonus, Nejman, Trybson, Ozdoba, Adam Walczak, Tyberiusz, Akop, Saleta, Kołecki) a za odpowiedni hajs na pewno jeszcze ktoś by się znalazł + dodał do tego walki dup w skapych strojach, jak Porczyk-Szaparenko to zmiata KSW z powierzchni ziemi.

 9. wygra!

  kiedyś musi przecież.

  pójdzie w rankingach w górę.

  szczerze facetowi życzę.

  bez szydery.

 10. Jakby ktoś wpadł na pomysł założenia federacji z samymi celebrytami, a jest ich coraz więcej (Popek, Koksu, Strachu, Bonus, Nejman, Trybson, Ozdoba, Adam Walczak, Tyberiusz, Akop, Saleta, Kołecki) a za odpowiedni hajs na pewno jeszcze ktoś by się znalazł + dodał do tego walki dup w skapych strojach, jak Porczyk-Szaparenko to zmiata KSW z powierzchni ziemi.

  Wtedy transmisja tylko na comedy central.

 11. Nie dość że walczy z gościem który wszystko przegrał przed czasem,to jeszcze ostatni co Go poddał, miał 2-6 w rekordzie? :rofl:

   Jeśli jest na tak żenująco niskim poziomie sportowym,to oznacza że albo jest mega leserem,albo mega niekumaty- biorąc pod uwagę przeciwników jakich dostaje,to pewno jedno i drugie.

  Niech sobie daruje i walczy w następnych edycjach Warshaw Whore czy mój  ex na plaży.

  Strasznie kompromitująca chujnia.

 12. @Szady czy Rocksi będą może pokrywać PLMMA? bo w sumie jak widać, duże emocje wywołuje, wyswietlen w pizdu (plmma na tej akcji ma już 300k) ja tam w sumie bardzo chętnie usłyszał/zobaczył wywiad z Mirasem, Najmanem, Trybsonem, Kołeckim, Marianem itd.

  Wydaje mi się, ze na następnej konferencji warto być, bo będzie grubo, tak mi się wydaje.

 13. Śmiech na sali, ogórek ogórkiem się pogania. Widać Trybson nie bierze tego sportu na poważnie.

  ma z 55tys followersow na istagramie, drugie tyle na fejsie, wesola czesc kibicow go kojarzy, i niezależnie czy go lubia czy nie to jednak promuje PLMMA i poważniejszych zawodnikow, jakiś tam pomysl na siebie ma. gdyby jednak zawalczyl z ozdoba, to byłoby grubo

  https://www.instagram.com/pawel_trybala/?hl=pl

 14. Widzę, że prowadzą Trybsa jak Elite XC Kimba…

  Kimbo miał przynajmniej rywali z jakimś doświadczeniem 10-10, 3-13, 9-4. Nie wiem jaki sens mają takie walki… Rozumiem, że chcą dać mu się odkuć po porażce ale bez przesady. Ogólnie po dwóch w miarę udanych galach szykuje się chujnia… Jedyną walką, która mnie interesuje z obecnie ogłoszonej rozpiski to Terlikowski vs Januszewski, chociaż tak na prawdę nie wiadomo czy ta walka się odbędzie.

 15. Kimbo miał przynajmniej rywali z jakimś doświadczeniem 10-10, 3-13, 9-4. Nie wiem jaki sens mają takie walki… Rozumiem, że chcą dać mu się odkuć po porażce ale bez przesady. Ogólnie po dwóch w miarę udanych galach szykuje się chujnia… Jedyną walką, która mnie interesuje z obecnie ogłoszonej rozpiski to Terlikowski vs Januszewski, chociaż tak na prawdę nie wiadomo czy ta walka się odbędzie.

  Tylko Trybson i jego przeciwnik stoczyli podobną ilość walk. Więc obaj mają zbliżone doświadczenie. Chodzi mi o ostrożne dobieranie przeciwników dla Trybsa. Elite XC też nie rzucało Kimba na głęboką wodę – wszyscy jego przeciwnicy (no może prócz Setha) przychodzili z długą serią porażek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.