Zapis video z konferencji, która oficjalnie potwierdziła zapoczątkowanie współpracy pomiędzy Profesjonalną Ligą MMA a Telewizją Puls. Pierwszą galą transmitowaną na żywo będzie gala PLMMA 72, która odbędzie się 4 marca w Łomiankach.

33 KOMENTARZE

 1. Hit Internetu "Awantura w plmma" reżyseria by Mirek… tania sensacja jak zwykle, panie trenerze jest wiele opcji poza odgrzewanymi kotletami.

 2. Marcin pełna kultura, przyszedł w koszuli.

  Oczywiscie. Marcin jest studentem. Studiuje boks i kickboxing. 15 lat. Nikt nie chce mu dac zaliczenia wiec stworzyl swoja federacje WKU

  Student musi kombinowac.

 3. Znajdują wspólny język z trenerem, bo Marcin tez jest za sportem 😉 Ja tam życzę tylko aby ta gra okazała się warta świeczki.

 4. O dziwo mnie Najman nie drażni, żyje sobie, coś tam robi i.. niech robi. Bardziej żałośni są ci co starają się na tym zarobić po raz któryś tam.

 5. Przypominam wszystkim kpiacym z Marcina Najmana, ze jest on miedzynarodowym mistrzem Europy federacji WKU w kickboxingu.

 6. O dziwo mnie Najman nie drażni, żyje sobie, coś tam robi i.. niech robi. Bardziej żałośni są ci co starają się na tym zarobić po raz któryś tam.

  Marcin ma głód walki,a dobrzy ludzie dają mu okazję by się najadł.

 7. A ja tam Najmana lubie zabawny czlowiek i nie glupi,bo trzepie dobry hajs na tym co robi,czyli pali glupa,a ze na tym zarabia to swiadzczy o kim?no o kim?

 8. Szanuję Najmana, mimo wszystko. Przyjazny i zabawny człowiek. Za to jak widzę np. takiego Saletę to mnie chuja strzela. Bardzo, ale to bardzo żałuję, że chujowi Najman niestety mordy nie obił.

 9. Ciesze się że trenerowi udało się znaleźć nową telewizję i utrzymać projekt PLMMA, nawet jeśli kosztem tej umowy jest podpisanie Najmana.

 10. Prekursor w koszuli, aż się wierzyć nie chce. Bankowo pod koszulą jest kolorowo obklejona, czarna, klubowa koszulka, nie ma chuja, że tak nie jest.

 11. Nie chce mi się oglądać. Co wynikło z konfy ?

  Wiadomo już kto będzie komentował gale PLMMA ?

   Z duza doza prawdopodobienstwa mozna stwierdzic, ze Jacek Adamczyk, zapewne z kims jeszcze.

  Najman zostaw Trybsona a sklep miche Jurasowi:lol:

   Juras musi najpierw dowiesc, ze po tak dlugiej przerwie jest gotowy na Mistrza Europy 😉

 12. Szanuję Najmana, mimo wszystko. Przyjazny i zabawny człowiek. Za to jak widzę np. takiego Saletę to mnie chuja strzela. Bardzo, ale to bardzo żałuję, że chujowi Najman niestety mordy nie obił.

  Mam dokładnie tak samo 😀 szkoda że chłopaczyna ma takiego pecha 🙂

 13. Co by nie mówić o Najmanie, to wychodzi dobrze w takich zaczepkach słownych. Jego trash talk jest kurna dobry. Wszystko mówi ze spokojem i z pewnością siebie, nie jąka się, nie zastanawia się co powiedzieć. Gdyby miał jeszcze umiejętności walczenia, to byłby naprawdę dużą gwiazdą… Chociaż bez umiejętności też nią jest 😀

 14. Co by nie mówić o Najmanie, to wychodzi dobrze w takich zaczepkach słownych. Jego trash talk jest kurna dobry. Wszystko mówi ze spokojem i z pewnością siebie, nie jąka się, nie zastanawia się co powiedzieć. Gdyby miał jeszcze umiejętności walczenia, to byłby naprawdę dużą gwiazdą… Chociaż bez umiejętności też nią jest 😀

  Trash talk Najmana to jest top 5 w Polsce. I to jest dopiero smutna wiadomość 😀

 15. Zawsze śmiechy z PLMMA a tu na prawdę TV Puls może z oglądalnością wyjść dużo dużo lepiej niż FEN czy ACB na Polsacie Sport/Polsacie Fight.

  Kanał dostępny w każdym gospodarstwie domowym, a tematyka wieczornego kina akcji przyciąga konkretne grono.

  Ja osobiście z przyjemnością oglądałem wczoraj – Po Prostu Walcz 2

 16. Juras vs Najman na narodowym poezja,jajca niezle by byly,taki dodatek miedzy walkami.Kawul jak czytasz to dzwon do Marcina,napewno by przytulil oferte i na pelnej kurwie wjechal by w Jurasa 😆

 17. Trash talk Najmana to jest top 5 w Polsce. I to jest dopiero smutna wiadomość 😀

  Według mnie to nr 1. Bo niby kto inny ?

 18. Według mnie to nr 1. Bo niby kto inny ?

  To zależy też od przyjętej definicji i tego czy ograniczamy się do zawodników, choć jeśli pojawia się nazwisko Najman to chyba nie. Dla mnie bezkonkurencyjny jest Kawul.

 19. Czy jestem jedynym, który sądzi, że to wszystko jest w pełni ustawione przez Mirka i ma zapewnić oglądalność? To by mnie nie zdziwiło w żaden sposób, biorąc pod uwagę fakt, że w "teaserach" do któregoś PLMMA używał nazwiska Pudziana, oby tylko więcej hajsu nakręcić, by mógł kupić więcej opon, którymi zapłaci swoim zawodnikom 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.