wh-th

W związku z odwołaniem planowanej na 18 maja gali PLMMA 17 Extra w Rzeszowie, odbywająca się w ten sam dzień Warmia Heroes zostanie rozegrana w ramach Profesjonalnej Ligi MMA i będzie transmitowana na żywo przez Orange Sport. Przypominamy, że w dwóch głównych walkach olsztyńskiego wydarzenia znakomita zawodniczka sportów uderzanych Joanna Jędrzejczyk (MMA 2-0) z Arrachionu MMA Olsztyn podejmie Angielkę Kate Jackson (MMA 4-1), a inny podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza Adrian Zieliński (MMA 7-3) skrzyżuje rękawice z jednym z pierwszych polskich czarnych pasów BJJ Maciejem Linke (MMA 7-2).

Wejściówki na galę w cenach 25, 30 i 60 zł można nabywać w Klubie Arrachion (ul. Gietkowska 9c/2), biurze podróży Coco Palm (ul. Janowicza 3 „i”), sklepie z odżywkami Doktor-Fit (CH Alfa) oraz Fitness Klub Kinetic (ul. Piłsudskiego 44a).

Rozpiska PLMMA 17 Extra / Warmia Heroes.

10 KOMENTARZE

  1. Zajebisty news. Takiej gali to grzech nie obejrzeć jak będzie w orange sport na żywo.

  2. Orange sport robi po raz kolejny świetną robote. Dobre walki sie szykują i fajnie je będzie obejrzeć w TV na żywo

  3. Małe gale miały by większą oglądalność i sprzedawały by więcej biletów gdyby były organizowane w niedzielne popołudnia a nie sobotnie wieczory.

  4. I gdyby podczas ich trwania sprzedawano watę cukrową i ciepłe kiełbaski.

  5. Dokładnie tak jak na MMA Chelengers w bytomiu tylko że zamiast waty do kiełbasek jest browar. I zawsze komplet na hali 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.