plmma-andrychow

Telewizja Orange Sport zrobiła kolejny ukłon w stronę fanów MMA w Polsce i udostępniła za darmo do obejrzenia na swojej stronie trzy darmowe gale z cyklu PLMMA.

Na stronach Orange fani mogą obejrzeć galę PLMMA 20: Józef Warchoł vs Kamil Bazelak, galę PLMMA 22: Gerard Linder vs Karolis Buslys oraz galę PLMMA 23: Adam Okniński vs Łukasz Klinger.

20 KOMENTARZE

 1. Soul FC
  i była raz ta gala pod Skocznią

  i jeszcze była raz Fighters Arena

 2. Wydaje mi się że wcześniej kontrakt z UFC blokował Orange żeby pokazywać galę innych organizacji MMA na świecie.

 3. Bardzo dobrze że Orange udostępnia takie gale. Chętnie przypomnę sobie kilka pojedynków. W obecnej sytuacji skoro Orange nie dogada się z UFC to świetnie by było gdyby pozyskali M1. Sporo tam naszych a i wiele ciekawych nazwisk z całego globu.

 4. Dużo praw jest do pozyskania:

  ONE FC

  WSOF

  M-1

  Invicta FC

  A nawet i BAMMA, gale z AXS TV, EFC Africa… Może Bellatora dałoby radę odbić od C+, bo oni te prawa olewają.

 5. Oczywiście że jest wiele do zdobycia, ale ze wszystkich które wymieniłeś M1 ma najwięcej zatrudnionych rodaków, a to na pewno jakiś wyznacznik atrakcyjności dla samego Orange. 

 6. Interesuje mnie jedynie M-1 oraz okazyjnie Invicta. + Bellator jeśli to możliwe. One FC, WSOF,EFC mnie nie interesują na tyle,żeby zapychać nimi ramówkę skoro są organizacje gdzie walczą nasi. Od czasu to czasu mogli by pokazać Bammę.

 7. Teraz, gdy dziewczyny przeszły do Invicty, może to właśnie IFC się będzie opłacało pozyskać? Obie mogą tam bardzo daleko zajść. 😉
  Do tego CWFC, M1 albo OneFC i by było gites. 🙂

 8. Pytam bo chce sobie kupić talerz za okno i nie wiem jaką tv wybrać, ktoś coś poleci?? zależy mi na kanałach które pokazują MMA (najbardziej na Orange Sport)

 9. Voran dałbyś radę ogarnąć te gali na Dailymotion dla zagraniczników?

 10. Malymaja – w cyfrowym Polsacie mam EFC Africa na zmiane z Bamma(Extreme Sport Channel), Fighbbox – KOTC, Insine MMA i jakieś programy gdzie pokazują walki z różnych gal – kiedys widziałem ONE FC,czasem jakaś polska gala, Fightklub pokazuje polskie gale – TFL,MMCFC,kiedyś Arena Berserkerów no i ich flagowe Cage Warriors,oczywiście Orange Sport. Ogólnie rzecz biorąc – na jakieś MMA codziennie się trafi w ciągu całego dnia. Jednak głównie są to same retransmisje. 

 11. @Jajcyn

  Za dużo roboty, materiały bronią sie przed pobraniem

  W zamian mogę Ci podrzucić alternatywne linki do pobrania gal PLMMA 20 i 23. 22 wygląda jak widmo, nikt nie widział, nikt nie wie

  Jakby co to odezwij się na maila (w sygnie)

 12. @Yagiel czyli polecasz Cyfrowy Polsat?? Bo zastanawiam się jeszcze nad NC+

 13. Tak, tylko, że byś musiał kupić pakiet sport hd – 50 miesięcznie. niech ktoś Ci jeszcze inny doradzi, co ma inną platforme.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.