Marcin „BJ” Lasota (MMA 9-1, #1 w rankingu PL) po zdobyciu pasa PLMMA w kategorii muszej.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

12 KOMENTARZE

 1. Czyli co jak będą dawać mu debiutantów, bo niewielu jest 57kilowców to spoko? Powinien chcieć solidnych rywali, a nie "kogo organizacja da to zawalczę".
  No, ale gratulacje wygranej, powodzenia w dalszej karierze i poprawianiu stójki.

 2. Rynek UK był ciekawy , szkoda problemów CW. U Marcina będzie to szczególnie widoczne, bo w Polsce nie ma dla niego rywali

 3. "Kogo mi dadzą to już nie ode mnie zależy", tak było dokładniej, ale wydźwięk zbliżony. Fakt, nie od niego zależy, ale wyglądał jakby mu było obojętne kogo mu dadzą, a częściej się słyszy w wywiadach, że ktoś chce walczyć z coraz lepszymi, rozwijać się i stawiać sobie wyżej poprzeczki. W PLMMA raczej zbyt wysoko ta poprzeczka nie zawiśnie dla niego.

 4. Dla mnie wydźwięk nie jest w ogóle zbliżony.
  W półśredniej poprzeczka jest na poziomie Lebout. Jak zawiśnie na tym poziomie dla Lasoty to będzie ok? Czy za nisko?

 5. dla mnie Lasota jest dość przereklamowany, ostatni rywal tragedia
  niech walczy 4-5x ale w UFC nie ma czego jeszcze szukać

 6. Lebout to półśrednia, popularna waga. W ogóle myślę, że to akurat skrajny przypadek tego kogo się udało PLMMA ściągnąć i robi dobrą robotę stawiając megaciężkie warunki. W muszej sensowni rywale są raczej mniej liczni i mniej dostępni, bo czołówka w UFC.

 7. Sprawa jest prosta. Jeśli nie dostaniemy sygnału z Cage Warriors, i ciekawej oferty obrony pasa w PLMMA, to Marcin zawalczy gdzie indziej. Ale jak BJ zawalczy z kimś mocnym w obronie pasa, to nie będę w ogóle zdziwiony.

 8. Lasota nawet jeśli stoczy 20 pojedynków następnych z takimi sznurkami jak w piątek to nic mu to nie da… Znowu zawalczy na CW(jeśli przetrwają) z jakimś średniakiem tak jak ostatnio i będzie lament… Nie wiem ilu jest ciekawych/wolnych muszych w Europie z którymi mógłby walczyć BJ ale z takimi ani na PLMMA ani w innej polskiej organizacji nie zawalczy(bo nawet nie ma takiej kat.). Ciężka sprawa z BJ…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.