Profesjonalna Liga MMA planuje dwie kolejne gale w listopadzie. 17 listopada prężna polska organizacja zawita do Tarnobrzega, a dokładnie tydzień później, 24 listopada do Chełma. Linki do wstępnych rozpisek obu wydarzeń dostępne są poniżej.

PLMMA 8 w Tarnobrzegu.

PLMMA 9 w Chełmie.

 

7 KOMENTARZE

  1. Coś nie wygląda na to, żeby PLMMA chciała robić gale w dużych miastach. Może ich model na dużą liczbę małych gal w mniejszych miastach jest właściwy? A jak mowa o modelu – kiedy będzie wywiad z właścicielami PLMMA?

  2. @ Mihauki

    Wkrótce powinien być duży materiał wideo, w którym będzie też o PLMMA

  3. Ja mam tu i tu ~230km i jazdę PKP samemu więc w tych wypadkach nie wesprę rozwoju MMA.

  4. Nooo, MMA powraca do mojego miasta 😀 Ktoś z cohones/redakcji będzie w Tarnobrzegu 😀 ?

  5. Escobar moglbys nieco doprecyzowac okreslenie „wkrotce” ? Bardzo mnie ucieszyla ta informacja bo PLMMA zdaje sie jakby nieco w cieniu bardzo dynamicznie rozwijac. Nawiasem mowiac bardzo chetnie poznalbym tez opinie redakcji na temat mlodych talentow, ktore dzieki miedzy innymi temu cyklowi imprez pojawily sie na polskiej scenie, takich jak chociazby Patryk Rogoz czy Tymoteusz Swiatek. Czy waszym zdaniem mozna ich juz wymieniac razem z nazwiskami Andryszaka, Gamrota,Blachuty czy Koptyowskiego, jako potencjalnie czolowych zawodnikow w przyszlosci, czy tez jest na to jeszcze za wczesnie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.