Poznaliśmy wyniki oglądalności sobotniej gali PLMMA 73 w Ciechanowie.

Jak poinformował Artur Ostaszewski‏, transmisja gali PLMMA 73 na TV Puls cieszyła się słabszym zainteresowaniem niż poprzednia gala PLMMA 72 z marca tego roku. Średnia oglądalność w TV Puls wyniosła 130 tys. w grupie docelowej 16-49 / a udział w tynku wyniósł 2,6%. Transmisja gali PLMMA 72 miała odpowiednio 170 tys. widzów i 3,1% udziału.

170 tys. widzów oglądało galę PLMMA 72 – wyniki oglądalności gali w w Łomiankach

22 KOMENTARZE

 1. Warto zaznaczyć że konkurowala z boksem Polsat extra czy jakimś innym kanałem. Większość znajomych oglądała właśnie szermierke na pięści.

 2. Warto zaznaczyć że konkurowala z boksem Polsat extra czy jakimś innym kanałem. Większość znajomych oglądała właśnie szermierke na pięści.

  Dokładnie. Polsat przełożył całą galę z udziałem Włodarczyka z Polsat Sport Fight na Super Polsat. Walki z tej gali leciały od 19 do północy.

 3. W takiej mocnej TV w prime time 130 tysi ? Ciekawe jaka by byla ogladalnosc powtorki jakiegos amerykanskiego hitu ? Cos mi sie wydaje,ze PLMMA niedlugo nacieszy sie wspolpraca z Pulsem .

 4. Liczyli z pewnością na więcej, ja prawdę mówiąc również. Z pewnością pogoda i boks w Polsacie nie pomogły. Ciekawe jakie będą konsekwencje. Mimo wszystko życzę powodzenia autorom tego projektu.

 5. A tą tv to ktoś ogląda? Ja jak nie ma MMA to w ogóle tam nie zaglądam.

  oglądam tam czasem gwiazdy lombardu

 6. Z pewnością pogoda i boks w Polsacie nie pomogły.

  Sugerujesz, że prognoza pogody na Polsacie mogła mieć aż tak duży wpływ na oglądalność PLMMA? :mamed:

 7. Liczyli z pewnością na więcej, ja prawdę mówiąc również. Z pewnością pogoda i boks w Polsacie nie pomogły. Ciekawe jakie będą konsekwencje. Mimo wszystko życzę powodzenia autorom tego projektu.

  Szef TV jak siedział na widowni wydawał się być super zadowolony z całej imprezy. Tak sobie myślę, że w przypadku takiego MMA może wchodzić też inny aspekt poza samą oglądalnością, to jest bardzo atrakcyjny sport, kuszący klimatem i ta TV lub ten prezes mogą po prostu chcieć być blisko tego nawet kosztem gorszego wyniku raz na 2-3 miesiące.

 8. Akurat ja pewnie nie jestem najlepszym przykładem, ale właśnie gdyby nie MMA to nie wiedziałbym o istnieniu takich stacji jak Extreme Sport, Orange Sport czy TV Puls.

  Tak więc sama oglądalność to jedynie liczba, ale liczy się też jaki jest skutek danych działań. Przypuszczam , że czasem lepiej mieć znacznie mniejszą oglądalność, ale sięgnąć po potencjalnie nowych odbiorców.

 9. Szef TV jak siedział na widowni wydawał się być super zadowolony z całej imprezy. Tak sobie myślę, że w przypadku takiego MMA może wchodzić też inny aspekt poza samą oglądalnością, to jest bardzo atrakcyjny sport, kuszący klimatem i ta TV lub ten prezes mogą po prostu chcieć być blisko tego nawet kosztem gorszego wyniku raz na 2-3 miesiące.

  Przeciez prezes to pracownik najemny ,jak wlascicielowi sie nie bedzie ogladalnosc zgadzala to PLMMA nie przetrwa w Pulsie .

 10. Przeciez prezes to pracownik najemny ,jak wlascicielowi sie nie bedzie ogladalnosc zgadzala to PLMMA nie przetrwa w Pulsie .

  TV puls to polska stacja nie podlegająca żadnemu gigantowi. Prezes Dębski jest tam szefem

 11. Ja tam gale obejrzałem, mimo że Irek to szmaciarz i psuł wszystko gadaniem. Ale lepsze takie MMA niż śmieszny boks, bez urazy ale tylko Wlodarczyka obejrzałem bo to jakiś poziom. A oglądalność słaba, więc będzie jak z MMAAtack na TV Turbo, że szybko z anteny zejdzie tego TV Puls

 12. ja bym sprobowal dotrzec do innej grupy widzow, tych ktorzy ogladaja chujowe polskie kabarety

  cala otoczka, wywiady, chmurki itd. to miod na ich serca

  :goldi:

 13. Szkoda. Smutne to trochę. 🙁  to mój ulubiony serial na tym kanale

  Paradoksem będzie jak Najman podniesie oglądalność dwukrotnie lub więcej. Taki CZARNY koń Mirasa 🙂

 14. Dokładnie. Polsat przełożył całą galę z udziałem Włodarczyka z Polsat Sport Fight na Super Polsat. Walki z tej gali leciały od 19 do północy.

  Dokladnie. W tym wlasnie upatrywalbym w duzej mierze takiego wyniku a nie innego. Jednak Diablo to marka ktora przyciaga a Diablo + Polsat > Kołecki + Puls. Dla porownania ciekaw jestem wynikow wlasnie gali bokserskiej

 15. Ja pierdole ogladajac tych polskich piesciarzy paralitykow to mozna szybko zniechecic sie od ogladania polskiego boksu. Po PLMMA przelaczylem na kilka ostatnich rund Diablo i zasypialem… A Mirasa organizacja gwarantuje emocje:wink: sportowo sie obronili i naprawde nie mozna narzekac na poziom sportowy. Tak wogole TV Puls to jest w kazdych kablowkach i jakis Cyfrowych Polsatach i NC+ czy jaki maja zasieg wogole?

 16. Ja pierdole ogladajac tych polskich piesciarzy paralitykow to mozna szybko zniechecic sie od ogladania polskiego boksu. Po PLMMA przelaczylem na kilka ostatnich rund Diablo i zasypialem… A Mirasa organizacja gwarantuje emocje:wink: sportowo sie obronili i naprawde nie mozna narzekac na poziom sportowy. Tak wogole TV Puls to jest w kazdych kablowkach i jakis Cyfrowych Polsatach i NC+ czy jaki maja zasieg wogole?

  Puls jest w naziemnej więc zasięg chyba spory.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.