alex-oliveira-hallmann

Jeden z najlepszych polskich lekkich, Piotr Hallmann (MMA 15-5, #3 w rankingu MMARocks) wie już, z kim stoczy bój w walce wieczoru pierwszej gali Slava Republic, która odbędzie się 30 kwietnia w Bojanie koło Gdyni. Jak podał Artur Mazur z wp, rywalem „Płetwala” będzie 27-letni Jason Ponet (MMA 15-9-1).

Hallmann z UFC pożegnał się pod koniec ubiegłego roku. W największej organizacji MMA świata stoczył sześć pojedynków, z czego dwa wygrał. Tak mówi o pierwszym pojedynku, który stoczy po rozstaniu z największą organizacją MMA świata:

Cieszę się przede wszystkim, że znowu zawalczę. Ponet to mocny zawodnik, ma dobrą stójkę i zdaje się być mocny fizycznie. Pomimo pasma porażek czuję się w dobrej formie i nie chciałem walki na „przetarcie”, do której ciężko się zmotywować. Myślę, że Ponet przyleci dać dobry pojedynek, ale jestem pewny siebie i swoich umiejętności. W moim programie treningowym też zaszły spore zmiany, wszystko ponownie nadzoruje trener Grzegorz Jakubowski i czuję, że zmierzamy w dobrą stronę.

Urodzony we Francji Ponet wygrał siedem z ostatnich dziewięciu walk. To doświadczony zawodnik, który zawodowo walczy już od ośmiu lat.

61 KOMENTARZE

 1. Piotrek chce chyba zrobić jakąś serie na lokalnych galach bijać leszczy i wrócic do łysego

  Typ z 15 wygranymi i 25 zawodowymi walkami jest leszczem?

 2. Serio wierzyłem, że Wojek zrobi nam niespodziankę i zastąpi w walce na KSW mocno już wyeksploatowanego TBA, w walce z Gamerem. No trudno.

  War Piotrek !!

 3. wszyscy chcą wracać do UFC akurat w tych kategoriach w których są na to nikłe szanse z powodu nadmiaru zawodników. Jedyna opcja IMO to tylko podmianka za kontuzje na jakiejś Europejskiej gali. Powodzenia Piotrek.

 4. Ponet to parterowa kłoda ale i tak obawiam się o przyszłość Piotrka.. KSW, FEN, itd. nawet się nim nie zainteresowały i po ufc przyszło mu się szlajać po małych galach..

 5. Typ z 15 wygranymi i 25 zawodowymi walkami jest leszczem?

  Polecam sprawdzic na sherdogu z kim walczył i gdzie ilość walk sama w sobie nie jest wyznacznikiem

 6. Typ z 15 wygranymi i 25 zawodowymi walkami jest leszczem?

  Tak. Ten typ jest. Widziałeś z kim walczył? Jak dla mnie te jego 15 wygranych jest mało wartościowe biorąc pod uwagę przeciwników z którymi wygrywał.

  Nie mam w ten sposób zamiaru umiejszać Płetwalowi, dobrze dla niego. Na odbudowę w sam raz, ale tak czy inaczej musi mierzyć wyżej.

 7. Ponet to parterowa kłoda ale i tak obawiam się o przyszłość Piotrka.. KSW, FEN, itd. nawet się nim nie zainteresowały i po ufc przyszło mu się szlajać po małych galach..

  Tego nie wiesz, możliwe, że Piotr zamierza wrócić do UFC i walka w KSW mu może nie pasować.

 8. Polecam sprawdzic na sherdogu z kim walczył i gdzie ilość walk sama w sobie nie jest wyznacznikiem

  Minimalnie mnie ubiegłeś :wink:, ale dobrze wiedzieć, że ktoś sprawdza "historię" danego zawodnika, zmaiast na wyrost wychwalać, czy bronić, bo ma "zajebisty" rekord.

 9. Dla Piotrka fajną opcją byłby jakiś ogórkowy turniej, w jakim swego czasu zawalczył Peter gdy chciał wrócić do UFC. 3 wygrane do rekordu w jednym dniu by mu nie zawadziło.

 10. na lokalnych galach bijać leszczy

  Czyli jak Hallmann przegra teraz 4 walki i będzie miał taki sam rekord jak Francuz to mianujesz go leszczem, tak?

 11. Dla Piotrka fajną opcją byłby jakiś ogórkowy turniej, w jakim swego czasu zawalczył Peter gdy chciał wrócić do UFC. 3 wygrane do rekordu w jednym dniu by mu nie zawadziło.

  Heh nawet nie zwracałem na to uwagi , dobry patent 🙂 .

 12. Czyli jak Hallmann przegra teraz 4 walki i będzie miał taki sam rekord jak Francuz to mianujesz go leszczem, tak?

  Chłopie czytaj ze zrozumieniem. @LCKLFC nie odniósł się konkretnie do rekordu francuza, tylko do tego z kim walczył, a to z kim walczył i wygrywał, niestety czyni go leszczem, z w miarę dobrym rekordem (ma więcej wygranych niż przegranych :wink:).

  Co do Piotrka, to jeśli przegra z 4 ogórami/leszczami, czy jakkolwiek ich tam nie nazwać, to wierz mi, że nie będe miał najmniejszych oporów żeby nazwać go wtedy supermegaleszczem, nadleszczem. Nie neguję starcia z Ponetem, jest to dobry start po przygodzie w UFC i jestem spokojny o Płetwala, ale liczę też na to, że po tym "przetarciu" wróci na właściwy tor i będzie podejmował większe wyzwania, niż typ z nabitym rekordem. I żeby nie było #warHallmann

 13. Czyli jak Hallmann przegra teraz 4 walki i będzie miał taki sam rekord jak Francuz to mianujesz go leszczem, tak?

  Nie bo z sukcesami walczył w UFC.

 14. Mam skojarzenie z pewnym zielonym warzywem… Na takich rywalach ciężko będzie wrócić do UFC tym bardziej na galach w Polsce. Płetwa stać Cię na lepszych rywali:???:

 15. Polecam sprawdzic na sherdogu z kim walczył i gdzie ilość walk sama w sobie nie jest wyznacznikiem

  Minimalnie mnie ubiegłeś :wink:, ale dobrze wiedzieć, że ktoś sprawdza "historię" danego zawodnika, zmaiast na wyrost wychwalać, czy bronić, bo ma "zajebisty" rekord.

  Sprawdzalem. Na 10 ostatnich walk 8 wygranych. Rekordy tych przegranych od 2:2 przez 5:2 do 9:3. Ja wiem, ze chcialoby sie Palharesa ale nie przesadzajmy z wymogami do malej regionalnej gali.

 16. Ludzie, ta gala odbędzie się w szkolnej sali gimnastycznej! Nie za duże wymagania macie? 😀 Dla mnie "Płetwal" vs ktokolwiek i tak jest zajebistą opcją.

 17. Absolutnie nie jestem rozczarowany, gosc zremisowal z Gallonem, ktory odprawil min. Blachute i Radziszewskiego. Na ten moment rywal idealny dla Pletwy, ktory bedac duzym faworytem, nie moze wyjsc do tej walki jak na spacer. @Grubas Piotrka z pewnoscia stac na lepszych rywali, ale to nie znaczy, ze stac na nich rowniez organizatorow. Mysle, ze rywali z ciekawymi widokami na przyszlosc trzeba bardzo mocno dopingowac finansowo do wziecia walki z Hallmannem.  Ciekawe czy walka bedzie w 77 ? Ja tam czekam niecierpliwie, liczac na zapowiadana transmisje i efektowny powrot Piotra na zwycieskie tory.

 18. Sprawdzalem. Na 10 ostatnich walk 8 wygranych. Rekordy tych przegranych od 2:2 przez 5:2 do 9:3. Ja wiem, ze chcialoby sie Palharesa ale nie przesadzajmy z wymogami do malej regionalnej gali.

  Ale bądźmy też realistami, RDA to to nie jest 😉

  Należy nazywać "rzeczy" po imieniu.

 19. Ale bądźmy też realistami, RDA to to nie jest 😉

  Należy nazywać "rzeczy" po imieniu.

  Dla mnie to typowy sredniak, w zaden sposob nie nazwalbym go "leszczem". W ogole nazywanie leszczem kogos kto 25 razy wchodzi do ringu/klatki to kpina.

 20. WAR Płetwal!!!Rozpierdol paru gości i i wracaj tam gdzie twoje miejsce.A jeśli chodzi o rywala to średniak

 21. Dla mnie to typowy sredniak, w zaden sposob nie nazwalbym go "leszczem". W ogole nazywanie leszczem kogos kto 25 razy wchodzi do ringu/klatki to kpina.

  No dobra może nadawanie epitetów w stylu ogór, leszcz, itp. nie jest na miejscu, jednak jako janusz z kanapy mam gdzieś tę poprawność i sam sobie nadaję prawo do określania w ten lub inny sposób. Jeśli mam brać pod uwagę to jak się prezentuje na tle innych zawodników i jak wyglądają jego dotychczasowe osiągnięcia, no to faktycznie, to że wyszedł 25 razy można uznać za jego największy sukces.

  Dylewski ma 22 walki w rekordzie, też średniak?

 22. Ponet to parterowa kłoda ale i tak obawiam się o przyszłość Piotrka.. KSW, FEN, itd. nawet się nim nie zainteresowały i po ufc przyszło mu się szlajać po małych galach..

  Ty najwiecej wiesz kto sie do niego odzywal 🙂

 23. No dobra może nadawanie epitetów w stylu ogór, leszcz, itp. nie jest na miejscu, jednak jako janusz z kanapy mam gdzieś tę poprawność i sam sobie nadaję prawo do określania w ten lub inny sposób. Jeśli mam brać pod uwagę to jak się prezentuje na tle innych zawodników i jak wyglądają jego dotychczasowe osiągnięcia, no to faktycznie, to że wyszedł 25 razy można uznać za jego największy sukces.

  Dylewski ma 22 walki w rekordzie, też średniak?

  Dylewski nie remisowal z zawodnikami, ktorzy odprawiali czolowych polskich zawodnikow jak wspomnial wyzej @VaeVictis. Dylewski tez nigdy nie mial 7 wygranych pod rzad.

 24. @kokaina Bob Sapp ma 29 walk. Co prawda najdłuższa seria zwycięstw to 4 walki, ale dał ciężką walkę Minotauro 😆

  Na poważnie to rywal hmm… solidny. Nie jest leszczem, ale też żaden z niego wirtuoz. Jak na etap w którym jest Płetwal i biorąc pod uwagę skalę gali to rywal w porządku.

 25. Dylewski nie remisowal z zawodnikami, ktorzy odprawiali czolowych polskich zawodnikow jak wspomnial wyzej @VaeVictis. Dylewski tez nigdy nie mial 7 wygranych pod rzad.

  Z całym szacunkiem dla Błachuty i mniejszym dla Radziszewskiego, ale ani jeden ani drugi nie są czołowymi polskimi zawodnikami w tej wadze. W zasadzie opisując ich w ten sposób, przedstawiasz polską czołówkę jako na prawdę słabych średniaków (żeby nie używać już tutaj leszczy), których obił średniak remisujący z innym średniakiem.

  Dylewski za to walczył z zawodnikami z podobnymi rekordami do przeciwników Poneta i ilość walk ma podobną…z tym Dylewskim to taki słaby żarcik był, ironia. Po prostu ilość walk nijak ma się do tego jakim ktoś jest zawodnikiem. Ważne z kim i jak walczy, a Ponet wrażenia na mnie nie wywarł. I nadal nie uważam go za średniaka. Zbyt wielu zawodników w tej kategorii jest, żeby go przedstawiać w aż tak dobrym świetle.

 26. Serio wierzyłem, że Wojek zrobi nam niespodziankę i zastąpi w walce na KSW mocno już wyeksploatowanego TBA, w walce z Gamerem. No trudno.

  War Piotrek !!

  Wlodarze KSW jasno powiedzieli ze nie beda przyjmowac zawodnikow ktorzy maja serie porazek i zostali wyrzuceni z UFC

 27. W zasadzie opisując ich w ten sposób, przedstawiasz polską czołówkę jako na prawdę słabych średniaków

  Poki co niewiele jest argumentow przemawiajacych za tym, ze jest inaczej. Jak ktorys stoczy kiedys zwycieskie, lub choc wyrownane, walki z zawodnikami tego formatu co Hallmann to porozmawiamy. Piotr musial poki co zrobic kilka krokow wstecz i ten rywal jest do tego zabiegu w sam raz.

 28. Wlodarze KSW jasno powiedzieli ze nie beda przyjmowac zawodnikow ktorzy maja serie porazek i zostali wyrzuceni z UFC

  O zwiększeniu liczby gal coś wspominali ?

 29. Absolutnie nie jestem rozczarowany, gosc zremisowal z Gallonem, ktory odprawil min. Blachute i Radziszewskiego. Na ten moment rywal idealny dla Pletwy, ktory bedac duzym faworytem, nie moze wyjsc do tej walki jak na spacer. @Grubas Piotrka z pewnoscia stac na lepszych rywali, ale to nie znaczy, ze stac na nich rowniez organizatorow. Mysle, ze rywali z ciekawymi widokami na przyszlosc trzeba bardzo mocno dopingowac finansowo do wziecia walki z Hallmannem.  Ciekawe czy walka bedzie w 77 ? Ja tam czekam niecierpliwie, liczac na zapowiadana transmisje i efektowny powrot Piotra na zwycieskie tory.

  Bardzo dobra wypowiedź ☺

 30. Kowalik mówił że są zadowoleni z oponenta i szczerze osobiście podzielam jego zdanie. Piotrek ma trzy porażki z rzędu, ostatnią przez mocny nokaut. Nie wiem jakiego Brooksa albo innego Gaethje'a się niektórzy spodziewali, ale w aktualnej sytuacji Płetwala to nie jest moment na takich rywali.

  Co do obijania się na podrzędnych galach w Polsce, to przecież wraca Cage Warriors, jest jeszcze BAMMA, o rosyjskich gala typu ACB nie wspomnę. Przy sprawnym managerze Piotrek w ciągu roku ma szansę pojawić się na kilku solidnych europejskich galach (poniekąd taki zamysł jest, czyż nie?) i dopisać do rekordu kilka fajnych nazwisk. 😉

 31. Szczerze, to nie spodziewałem się jakiegoś mega mocnego rywala, gościu jest solidny, obity już, Piotrek musi ogarnąć przed czasem !

 32. Serio wierzyłem, że Wojek zrobi nam niespodziankę i zastąpi w walce na KSW mocno już wyeksploatowanego TBA, w walce z Gamerem. No trudno.

  War Piotrek !!

  Przecież wielokrotnie było powtarzane, że Hallmann chce wygrać kilka walk i wrócić do UFC, więc jakie KSW? I to jeszcze walka z Gamerem, gdzie ryzyko przegranej bardzo duże. Niech Piotrek zleje 3-4 gości w tym roku i w 2017 wraca tam, gdzie jego miejsce.

 33. Dobrze ze Piotrek dostal goscia z dobrze wygladajacym rekordem a to w jakiej dyspozycji przyjedzie to druga sprawa. Rozumiem dlaczego Piotrek chce wrocic do UFC wygrywajac wczesniej kilka walk nie rozumiem natomiast dlaczego ludzie go tak bardzo tam wysylaja spowrotem. Byl tam walczyl zostal zwolniony i tyle. Rozumiem jesli jest jakis dobry Polak, ktory tam jesszcze nie walczyl ale jesli ktos tam byl stoczyl 6 walk to wiadomo co potrafi a ze 3 walki z rzedu przegral

 34. Rywal w sam raz jak na powrot po 3 porazkach. Poza tym nie bagetelizowalbym umiejetnosci Poneta szczegolnie, że jest on dosc grozny w stojce. Pletwal bedzie przewazal w kazdej plaszczyznie ale musi uwazac na kazdy cios Poneta, bo jego sila ciosu potrafi nokautowac. Dlatego walka bedzie ciekawa i nie rozumiem dlaczego narzekacie. Licze na to, że jak Piotrek zlapie go w parter to sie troche z nim pobawi, bo w tej plaszczyznie Ponet w ogole nie jest grozny a Piotrek moglby dostarczyc troche wiecej emocji. Osobiscie chcialbym Piotrka zobaczyc na FEN-ie z Szymanskim – bo poziom zawodnikow bylby bardziej wyrownany.

  Walka bedzie sie odbywac na ringu czy w klatce?

 35. Dobrą drogę wybrał Piotrek, odbuduje się na wątpliwej klasy rywalach a następnie powrót na stare śmieci tam gdzie jego miejsce.

  #teampłetwał

 36. Dobrze ze Piotrek dostal goscia z dobrze wygladajacym rekordem a to w jakiej dyspozycji przyjedzie to druga sprawa. Rozumiem dlaczego Piotrek chce wrocic do UFC wygrywajac wczesniej kilka walk nie rozumiem natomiast dlaczego ludzie go tak bardzo tam wysylaja spowrotem. Byl tam walczyl zostal zwolniony i tyle. Rozumiem jesli jest jakis dobry Polak, ktory tam jesszcze nie walczyl ale jesli ktos tam byl stoczyl 6 walk to wiadomo co potrafi a ze 3 walki z rzedu przegral

  Człowieku widziałeś z kim walczył Piotr w UFC i z kim przegrywał? Jego miejsce jest tylko w UFC.

 37. @VaeVictis mi chodziło głównie o to że Płetwa może iść drogą Bandela obijając Vacków i inne wynalazki i czekać aż UFC w końcu się odezwie. Takie walki nic nikomu nie dają( jemu tym bardziej bo jakiś już poziom osiągnął w MMA) a nabijanie rekordu na tym etapie nie jest mu potrzebne. Sportowo( i finansowo na pewno też by nie narzekał) to kariera w ACB gdzie rywali w lekkiej miałby samych zabijaków. Kontrakt na 2 lata/6 walk bo takie są tam umowy i później można o UFC się targować bo pewnie wcześniej mu się i tak nie uda.

 38. Człowieku widziałeś z kim walczył Piotr w UFC i z kim przegrywał? Jego miejsce jest tylko w UFC.

  Jesli wyszlo by tak ze swoje kolejne walki przegrali by Janek i Damian i zostali by zwolnieni z UFC to ich miejsce nadal tam jest? Nie zgodze sie z tym jesli jeszcze tam zawodnika nie ma mozna tak twierdzic ale jesli zostana zweryfikowani to mamy czarno na bialym….gdyby przegrywal ze scisla czolowka a z pozostalymi wygrywal to co innego

 39. Jesli wyszlo by tak ze swoje kolejne walki przegrali by Janek i Damian i zostali by zwolnieni z UFC to ich miejsce nadal tam jest? Nie zgodze sie z tym jesli jeszcze tam zawodnika nie ma mozna tak twierdzic ale jesli zostana zweryfikowani to mamy czarno na bialym….gdyby przegrywal ze scisla czolowka a z pozostalymi wygrywal to co innego

  mozna tez powiedziec, ze z tibau przegral splitem, rownie dobrze mogl splitem wygrac, a z kozojebca wygrana zabral mu sedzia. tak naprawde przy odrobinie szczescia piotrek mialby rekord 4-2 i wtedy nikt nie powiedzialby, ze hego miejsce nie jest w ufc. tak, to tylko gdybanie, ale w przypadku hallmanna rekord wcale nie pokazuje tego jak potoczyla sie jego kariera w ufc

 40. Hallmann rzeczywiscie bylby naiwny, jesli myslałby, że wroci do UFC po 3 wygranych walkach bijac zawodnikow, ktorzy sa poza pierwszą 10 w rankingu Europejskim. Moze kilka lat temu bylo to mozliwe, gdy nie bylo takiej konkurencji w Europie. Obecnie, z kazdym rokiem, przybywa duzo nowych  dobrze rokujacych zawodnikow i UFC bez watpienia bedzie wolalo w takich zawodnikow inwestowac, ktorzy mają potencjal by walczyc o pas UFC. Hallmanna narazie nikt nie bedzie tak ocenial, dopoki nie zacznie bic sie z czolowka europejską po tych przegranych walkach.  Jesli chce jak najszybciej wracac do UFC to musi na swoje konto zlapac co najmniej 3 zawodnikow stojacych wysoko w rankingu europejskim.

 41. Hallmann rzeczywiscie bylby naiwny, jesli myslałby, że wroci do UFC po 3 wygranych walkach bijac zawodnikow, ktorzy sa poza pierwszą 10 w rankingu Europejskim. Moze kilka lat temu bylo to mozliwe, gdy nie bylo takiej konkurencji w Europie. Obecnie, z kazdym rokiem, przybywa duzo nowych  dobrze rokujacych zawodnikow i UFC bez watpienia bedzie wolalo w takich zawodnikow inwestowac, ktorzy mają potencjal by walczyc o pas UFC. Hallmanna narazie nikt nie bedzie tak ocenial, dopoki nie zacznie bic sie z czolowka europejską po tych przegranych walkach.  Jesli chce jak najszybciej wracac do UFC to musi na swoje konto zlapac co najmniej 3 zawodnikow stojacych wysoko w rankingu europejskim.

  a ja tam widzę szansę na UFC w przypadku kolejnej gali w Polsce czy Berlinie, Piotr pokonując kilku rywali może zaliczyć powrót jak Peter Sobota.

 42. a ja tam widzę szansę na UFC w przypadku kolejnej gali w Polsce czy Berlinie, Piotr pokonując kilku rywali może zaliczyć powrót jak Peter Sobota.

  Przypominam tylko, że Peter Sobota zanim wrocil do UFC to pokonal 6 rywali i kilku z nich dosc wysoko stalo wtedy w rankingach europejskich. A w turniejach istnieje zawsze wieksze ryzyko niefortunnej porazki, gdyz czesto do kolejnej walki wychodzi sie z kontuzją a wiec nie wiem czy to taki dobry pomysl

  .

 43. Przypominam tylko, że Peter Sobota zanim wrocil do UFC to pokonal 6 rywali i kilku z nich dosc wysoko stalo wtedy w rankingach europejskich. A w turniejach istnieje zawsze wieksze ryzyko niefortunnej porazki, gdyz czesto do kolejnej walki wychodzi sie z kontuzją a wiec nie wiem czy to taki dobry pomysl

  .

  5 walk wygral i pokaz mi kogos, kto byl w jakis rankingach

 44. Przeciwnik w sam raz na galę w sali gimnastycznej, zalatuje trochę zielenią, ale spodziewałem się kogoś jeszcze gorszego. Przynajmniej może jakieś fajne skończenie w wykonaniu Płetwy zobaczymy.

 45. 5 walk wygral i pokaz mi kogos, kto byl w jakis rankingach

  wycofuje sie, poza Suarezem, ktory w tamtym czasie nalezal do czolowki europejskiej, Sobota nie mial na swoim koncie dobrych zawodnikow. Jednak trzeba miec swiadomosc, ze mimo wszytsko 6 walk stoczyl (jedną remisujac) a niektorzy twierdzą, że Hallmann po 3 wygranych walkach wroci do UFC. Wolne zarty! Obecnie w Europie mamy mnostwo zawodnikow w tej wadze z 7 wygranymi pod rzad (poziom europejskiego mma drastycznie wzrosl w ostatnich latach!), i akurat ktos wezmie Halmanna z 3 wygranymi z rzedu z zawodnikami typu Ponet. Musialby pobic czolowke europejską natomiast aby tego dokonac – to musialby podpisac kontrakt z jakas pozadną organizacją a nie bic sie na spelunach typu Slavic czy Gladiator Celtic.

 46. Może to moje zaślepienie, ale Panowie, ja dalej nie mogę ogarnąć tego, że niektórzy negują jego miejsce w UFC.  Miejsce Płetwala jest tylko w UFC. Może zrobi sobie teraz "typowego Leideckera" i niech robi, cokolwiek go przybliży do UFC znowu.

 47. wycofuje sie, poza Suarezem, ktory w tamtym czasie nalezal do czolowki europejskiej,

  Na czym opierasz tę tezę?

  Suarez wchodząc do walki z Sobottą był taką samą czołówką europejską, jak Świątek jadący na Cage 26. Albo młodszy Zawada uderzający do Mańkowskiego.

  ja dalej nie mogę ogarnąć tego, że niektórzy negują jego miejsce w UFC.

  Samo UFC to zanegowało. Z tym trudno polemizować.

 48. Tego nie wiesz, możliwe, że Piotr zamierza wrócić do UFC i walka w KSW mu może nie pasować.

  ..życze mu powrotu do ufc ale wiadomo jakie są tego szanse..

 49. Nie no chciało go ksw i fen a wybral gale na wsi, ogarnij się.

  Przecież wyraźnie mówił w wywiadach, że nie chciał się z nikim wiązać długoterminowymi kontraktami. Wybiera galę, którą organizuje m.in. jego trener.

 50. Jeśli ktoś uważa, że ten zawodnik to jest kelner, to nie mamy o czym mówić. Jak na europejską scenę jest nawet solidny, na pewno jest lepszy niż jakieś Wacki itp ostatnio pożerani przez naszych zawodnicy.

  Zawsze się znajdą kompletnie oderwani od rzeczywistości malkontenci, którym nie dogodzisz – trochę obiektywizmu!

  Nie wiem kogo kurwa by niby trzeba było ściągnąć chłopakowi po 3 porażkach i ciężkim KO, żeby malkontenci byli zadowoleni – chyba podkupić zawodnika na kontrakcie UFC.

  Tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że to nie KSW ani FEN od których można wymagać, to jest lokalna gala którą Jakubek robi głównie dla własnych zawodników, na sali gimnastycznej w Bojanie, które jest wsią sypialnianą dla Gdyni.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.