alex-oliveira-hallmann

Jeden z najlepszych polskich lekkich, Piotr Hallmann (MMA 15-5, #3 w rankingu MMARocks) wie już, z kim stoczy bój w walce wieczoru pierwszej gali Slava Republic, która odbędzie się 30 kwietnia w Bojanie koło Gdyni. Jak podał Artur Mazur z wp, rywalem „Płetwala” będzie 27-letni Jason Ponet (MMA 15-9-1).

Hallmann z UFC pożegnał się pod koniec ubiegłego roku. W największej organizacji MMA świata stoczył sześć pojedynków, z czego dwa wygrał. Tak mówi o pierwszym pojedynku, który stoczy po rozstaniu z największą organizacją MMA świata:

Cieszę się przede wszystkim, że znowu zawalczę. Ponet to mocny zawodnik, ma dobrą stójkę i zdaje się być mocny fizycznie. Pomimo pasma porażek czuję się w dobrej formie i nie chciałem walki na „przetarcie”, do której ciężko się zmotywować. Myślę, że Ponet przyleci dać dobry pojedynek, ale jestem pewny siebie i swoich umiejętności. W moim programie treningowym też zaszły spore zmiany, wszystko ponownie nadzoruje trener Grzegorz Jakubowski i czuję, że zmierzamy w dobrą stronę.

Urodzony we Francji Ponet wygrał siedem z ostatnich dziewięciu walk. To doświadczony zawodnik, który zawodowo walczy już od ośmiu lat.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.