Piotr Hallmann tak jak wczoraj zapowiadał, po powrocie do kraju kategorycznie zaprzeczył żeby oświadczenie, w którym narzeka na niskie zarobki w UFC pojawiło się na jego profilu społecznościowym. Według zawodnika, jest to po prostu podróbka którą ktoś chciał mu zaszkodzić:

Hallmann w rozmowie z naszą redakcją potwierdził że nie wie, skąd takie informacje pojawiły się w sieci ale na pewno nie były zamieszczone na jego prywatnym profilu:

Z Brazylii wracałem przez Holandię i dopiero dziś w nocy wróciłem do domu. O całym zamieszaniu dowiedziałem się wczoraj. Na moim facebooku nie pojawił się żaden post po walce. Wygląda na to, że ktoś podrobił taki wpis, a media podchwyciły bez kontaktowania się ze mną. Sytuacja opisana w tej podróbce nie jest w ogóle zgodna z moją sytuacją. Nie wiem kto i po co robi takie rzeczy.

Paweł Kowalik który współpracował w przeszłości z Hallmannem dodał:

Skontaktowałem sie z dziennikarzami, którzy rozpowszechniali ten wpis Piotrka. Źródłem jest reddit, nikt nie widział tego na facebooku, tym bardziej na prywatnym koncie Piotrka. Ktoś chyba wykorzystał Polaka do swoich rozgrywek.

1 KOMENTARZ

  1. Przy całej sympatii dla naszego zawodnika wydaje mi się że na szybko coś sklecił on albo ktoś z jego otoczenia, wrzucił to na profil fb a dopiero później pomyślał. Jak przemyślał sprawę to skasował wpis i teraz rżnie głupa. Nie chce mi się wierzyć że poważne media powielają niesprawdzone informacje i screeny z profilu Hallmana. Tak czy siak wygląda to słabo. Równie słabo jak ostatnia walka Hallmana.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.