Phil De Fries, mistrz wagi ciężkiej KSW, czeka na kolejne wyzwanie w klatce. Jako potencjalnego przyszłego pretendenta wskazuje Darko Stosicia.

Podczas gali KSW 84, która odbyła się 15 lipca w Gdyni, Phil De Fries stanął do boju z Szymonem Bajorem i wygrał z nim przez poddanie w rundzie drugiej. Anglik pozostaje niepokonany w KSW i czekając na kolejną obronę pasa opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie Darko Stosicia i napisał:

Czy zatem w następnej kolejności będziemy walczyć z tym gościem? Co chcielibyście zobaczyć?

De Fries miał już okazję walczyć z Darko Stosiciem w roku 2022 i pokonał go przez TKO w piątej rundzie. Podczas KSW 84 Phil De Fries stanął do dziewiątej obrony tytułu mistrza wagi ciężkiej. Anglik jest na fali dwunastu wygranych z rzędu, niepokonany pozostaje od roku 2017 i jest najdłużej panującym czempionem królewskiej kategorii wagowej w historii organizacji KSW. De Fries tytuł zdobył pokonując Michała Andryszaka, a na swoim koncie ma też zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak: Michał Kita, Karol Bedorf, Todd Duffee czy Tomasz Narkun.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,969 komentarzy 3,015 polubień

Phil De Fries, mistrz wagi ciężkiej KSW, czeka na kolejne wyzwanie w klatce. Jako potencjalnego przyszłego pretendenta wskazuje Darko Stosicia. Podczas gali KSW 84, która odbyła się 15 lipca w Gdyni, Phil De Fries stanął do boju z Szymonem Bajorem i wygrał z nim przez poddanie w rundzie drugiej. Anglik pozostaje niepokonany w KSW i […]

Odpowiedz polub

click to expand...