Phil Baroni w ostatnim swoim wywiadzie powiedział że jest w stanie walczyć już w marcu oraz że dostał oferty walki od EliteXC ,WEC oraz nowej organizacji z Japonii.

Baroni :

„Dostałem ofertę z EliteXC. Również jedną propozycję z WEC co wg. mnie byłoby krokiem wstecz. Nie widzę gości którzy przeszli z WEC do UFC. Myślę że oni zawsze będą fighterami WEC. Nie chce tego. Mam dużo więcej w sobie niż to. Ale otrzymałem też ofertę od Showtime i nowej organizacji z Japonii która dopiero zaczęła się tworzyć. Zastanawiam się nad decyzją ale najpierw muszę wrócić do formy zanim będę w stanie coś zrobić”

Co by nie mówić o Baronim to jego walki zawsze były ciekawe i emocjonujące dla fanów, może jedynie poza tą w której przez 15 minut leżał na nim Minowa (odważny gość). Jak dla mnie to najlepszym rozwiązaniem było by gdyby NYBA wsparł swoją osobą ludzi z M-1 Global i walczył na ich galach.

2 KOMENTARZE

  1. ciekawy fajter i ciekawa osobowosc ,dobrze bedzie zobaczyc go w akcji
    WAR NYBA :] !!

  2. ja sie dziwie dlaczego on w ufc nie walczy… dana powiedzial kiedys, ze strikeforce ogladal tylko raz, kiedy walczyl jego dobry przyjaciel phil baroni. wiec jak ma chody u dany to czemu nie? moze za to ze koksowal. w m-1 jest kontrola antydopingowa?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.