Sean O’Connell po wygraniu finałowej walki w turnieju PFL o milion dolarów ogłosił w klatce zakończenie zawodowej kariery. Wczoraj potwierdził przejście na emeryturę na swoim profilu społecznościowym zamieszczając poniższe oświadczenie:

„Jestem w domu w Salt Lake City i czuję się szczęśliwy i wdzięczny. Dziękuję KAŻDEMU, który był tu ze mną w trakcie mojej kariery…Mam nadzieję pozostać w świecie MMA jako komentator ale kariera zawodnika jest już za mną. Odejść w takim momencie kiedy jesteś na szczycie to słodko gorzkie uczucie. Ale muszę zachować to, co pozostało z mojego mózgu dla moich bliskich. Bóg jest wielki, moja przyszłość jawi się w jasnych barwach i jestem bardzo wdzięczny za wszystko. Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim! Kocham was wszystkich.”

35 – letni O’Connell (MMA 23-10) kończy karierę po zwycięskiej walce z faworyzowanym Vinny Magalhaesem (MMA 18-10) na finałowej gali PFL 11 w której stawką za zwycięstwo był milion dolarów. O’Connell który do turnieju wchodził z 6 pozycji, poza pieniędzmi zdobył również tytuł pierwszego mistrza organizacji PFL w wadze półciężkiej. Zawodnik ma w swojej karierze również udział w organizacji UFC dla której stoczył 7 walk na przełomie 2014 – 2016.

1 KOMENTARZ

  1. No i dobrze. Zarobił więcej niż był warty, a teraz nie ma sensu rozmieniać się na (za) drobne.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.