zelazowski

Jak nieoficjalnie udało się dowiedzieć naszej redakcji, Paweł Żelazowski (MMA 7-1) w debiucie w organizacji Fight Exclusive Night skrzyżuje rękawice z Arturem Piotrowskim (MMA 5-1). Pojedynek jest planowany na galę FEN 8 „Summer Edition” w Kołobrzegu.

24-letni Żelazowski to były mistrz dywizji półśredniej organizacji PLMMA, który tytuł zdobył nokautując Salima Touahriego. Podopieczny trenera Łukasza Grochowskiego powraca po porażce jednogłośną decyzją z Mickaelem Leboutem w październiku ubiegłego roku.

Piotrowski ostatnią walkę stoczył w listopadzie 2013 roku. Na gali Round 3 poddał balachą w pierwszej rundzie Macieja Krolaka. Był to udany powrót na zwycięską ścieżkę po porażce przez nokaut z Pawłem Pawlakiem, którą odniósł pół roku wcześniej.

Gala FEN 8 „Summer Edition” odbędzie się 31 lipca w hali Millenium w Kołobrzegu. Na tej gali zawalczy również Paweł Kiełek z Romanem Szymańskim, a także Rafał Błachuta, Akop Szostak, Wojciech Janusz i Mateusz Rębecki z nieznanymi jeszcze rywalami.

8 KOMENTARZE

  1. Też liczyłem na jego starcie z Błachutą… Piotrowskiego nie znam, jak zestawienie się potwierdzi to generalnie szału nie ma…

  2. Niby Piotrowski przegrał z Pawłem Pawlakiem, więc wstydu nie ma, ale nie walczył od 1,5 roku. Jestem ciekaw jego dyspozycji, jednak mam wrażenie, że to będzie szybkie i efektowne przywitanie się Żelazowskiego z federacją FEN.

  3. Piotrowski to bardzo solidny zawodnik. Czarny pas BJJ z dobrą stójką… Owszem przegrał z Pawlakiem, lecz walkę wziął na ostatnią chwile. Przygotowania trwały nieco ponad tydzień no i kondycja padła…

  4. PLMMA zaczyna chyba spelniac swoja role czyli promowanie zawdonikow w celu kontraktowania ich na wieksze gale. Ostatnio kontrakt z UFC teraz kolejny zawodnik zawalczy dla FENu

  5. Wkoncu Artur zawalczy gdyby mial wiecej czasu na Pawlaka to napewno inaczej wszystko by sie potoczylo. A tak to wszystkie wygrane w 1 rundzie. OGIEN!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.