Paweł „Trybson” Trybała znokautował Gerarda Bąka w drugiej rundzie pojedynku na gali PLMMA 78.

Trybała jako pierwszy ruszył z ciosami do przodu, trafiając swojego rywala celną kombinacją po kilkunastu sekundach walki. „Trybson” wywierał nieustanną presję, goniąc za Gerardem z kolejnymi uderzeniami. Bąk skupił się na defensywie i na blokowaniu ciosów Trybały. Paweł regularnie przeprowadzał kolejne ataki. Na nieco ponad minutę przed końcem pierwszej odsłony Bąk spróbował przenieść walkę do parteru, złapał na chwilę klincz, ale zawodnicy szybko odpuścili uchwyt. Ostatnie kilkadziesiąt sekund pierwszej rundy minęło na szalonych wymianach, obfitych w zamaszyste ciosy sierpowe z obu stron.

Druga runda również zaczęła się od mocnych ataków w wykonaniu Trybały. Bąk po kilku uderzeniach zdecydował się pójść po sprowadzenie. Trybała starał się zapiąć gilotynę, ale Gerard szybko uwolnił się z tej techniki i rozpoczął pracę w parterze z górnej pozycji.  „Trybson” nie pozostawał jednak bierny i starał się atakować głowę rywala krótkimi ciosami z dołu. W połowie rundy sędzia ringowy podniósł starcie do stójki. Po chwili walki w stójce Bąk poleciał na deski, a Paweł doskoczył do niego z kolejnymi uderzeniami. Trybała trafił  nielegalnym kolanem na głowę w parterze i sędzia na moment zatrzymał pojedynek. Po wznowieniu starcia Gerard Bąk skutecznie przeniósł walkę do parteru i szybko zaszedł za plecy Trybały. „Trybsonowi” udało się uciec z niebezpiecznej pozycji i samemu zdobyć dosiad. Trybała wyprowadził z dosiadu serię uderzeń, po której sędzia przerwał pojedynek. Paweł „Trybson” Trybała tym samym odniósł czwarte zwycięstwo w zawodowej karierze.

1 KOMENTARZ

  1. Tak na poważnie, to były Mistrz WKN ma szansę go ubić po tym co wczoraj pokazał. Zero pomyślunku bicie jakiś słabych ciosów na podwójną gardę. Kopnięcia jakieś dziwnie niedokręcone , gdzie na przeciwniku nie powinny robić żadnego wrażenia. Jak już kopiesz, to trzeba z końską siłą bo wiadomo, że kopnięcie zabierze dużo więcej tlenu niż walka na pięści. Podsumowując jednym słowem – TRAGEDIA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.