Paweł „Trybson” Trybała znokautował Gerarda Bąka w drugiej rundzie pojedynku na gali PLMMA 78.

Trybała jako pierwszy ruszył z ciosami do przodu, trafiając swojego rywala celną kombinacją po kilkunastu sekundach walki. „Trybson” wywierał nieustanną presję, goniąc za Gerardem z kolejnymi uderzeniami. Bąk skupił się na defensywie i na blokowaniu ciosów Trybały. Paweł regularnie przeprowadzał kolejne ataki. Na nieco ponad minutę przed końcem pierwszej odsłony Bąk spróbował przenieść walkę do parteru, złapał na chwilę klincz, ale zawodnicy szybko odpuścili uchwyt. Ostatnie kilkadziesiąt sekund pierwszej rundy minęło na szalonych wymianach, obfitych w zamaszyste ciosy sierpowe z obu stron.

Druga runda również zaczęła się od mocnych ataków w wykonaniu Trybały. Bąk po kilku uderzeniach zdecydował się pójść po sprowadzenie. Trybała starał się zapiąć gilotynę, ale Gerard szybko uwolnił się z tej techniki i rozpoczął pracę w parterze z górnej pozycji.  „Trybson” nie pozostawał jednak bierny i starał się atakować głowę rywala krótkimi ciosami z dołu. W połowie rundy sędzia ringowy podniósł starcie do stójki. Po chwili walki w stójce Bąk poleciał na deski, a Paweł doskoczył do niego z kolejnymi uderzeniami. Trybała trafił  nielegalnym kolanem na głowę w parterze i sędzia na moment zatrzymał pojedynek. Po wznowieniu starcia Gerard Bąk skutecznie przeniósł walkę do parteru i szybko zaszedł za plecy Trybały. „Trybsonowi” udało się uciec z niebezpiecznej pozycji i samemu zdobyć dosiad. Trybała wyprowadził z dosiadu serię uderzeń, po której sędzia przerwał pojedynek. Paweł „Trybson” Trybała tym samym odniósł czwarte zwycięstwo w zawodowej karierze.

24 KOMENTARZE

 1. Dobrze, że Trybson powrócił na zwycięski szlak po ostatniej porażce przez nielegalny "football kick".

 2. Dobrze, że Trybson powrócił na zwycięski szlak po ostatniej porażce przez nielegalny "football kick".

  Teraz też kolano poleciało :stevecarell:

 3. Myślałem że znokałtował Najmana :razz:łacz:

  To osiągniecie dopiero przed nim, a później już tylko ufc :antonio:

 4. Tak na poważnie, to były Mistrz WKN ma szansę go ubić po tym co wczoraj pokazał.

  Zero pomyślunku bicie jakiś słabych ciosów na podwójną gardę. Kopnięcia jakieś dziwnie niedokręcone , gdzie na przeciwniku nie powinny robić żadnego wrażenia. Jak już kopiesz, to trzeba z końską siłą bo wiadomo, że kopnięcie zabierze dużo więcej tlenu niż walka na pięści.

  Podsumowując jednym słowem – TRAGEDIA.

 5. Mnie trochę zastanawia po co Gerard wziął tą walkę: bez przygotowania, pewnie za jakieś śmieszne pieniądze. Chłop ma 40 walk amatorskich to mógł trochę lepiej przemyśleć debiut. Rozgłosu jakiegoś wielkiego z tego nie będzie a pierwsza porażka na koncie.

 6. Mnie trochę zastanawia po co Gerard wziął tą walkę: bez przygotowania, pewnie za jakieś śmieszne pieniądze. Chłop ma 40 walk amatorskich to mógł trochę lepiej przemyśleć debiut. Rozgłosu jakiegoś wielkiego z tego nie będzie a pierwsza porażka na koncie.

  Jakby wygrał to byłby rozgłos

 7. Rozgłos juz jest, teraz juz bede goscia kojarzyl. Wiec pod tym wzgledem na pewno na plus. Lepiej marketingowo chyba trafic nie mógł.

 8. a tam pierdolicie

  gosc idzie, zeby sie bic i to jest na plus

  tak naprawde to byla najlepsza walka tej gali, Trybson zero kalkulacji, idzie urwac leb

 9. ma tak dziwną twarz że wygląda jak pacynka brzuchomówcy. Pozwolę se na ten komentarz bo to news stricte pudełkowy. Nie chodzi przecie o poziom sportowy.

 10. Fajna bedzie walka z Najmanem, oby do tego doszło

  Przeco najman nie przyjeżdża się bić tylko po wypłatę .Z kim on by tam nie bił się to po minucie polozy się na plecy jak wystraszony piesek i po walce .

 11. Przeco najman nie przyjeżdża się bić tylko po wypłatę .Z kim on by tam nie bił się to po minucie polozy się na plecy jak wystraszony piesek i po walce .

  No niekoniecznie. On się rzuca od pierwszych sekund na gościa, Trybson tak samo. Najman kładzie się od razu tylko jak się przestraszy (np z Pudzianem) a Trybson jest za maly zeby się go bał. Także przewidywać można cudów w parterze, wymyslnych duszen przedramieniem i zlamanych nóg.

 12. Przypadkiem obejrzałem walkę i powiem, że Trybson jak zwykle chłodna głową, gość mnie rozjebał xd

  Myślę że te parę lat zapierdalania zbliżyły go do umiejętności Najmana, jeszcze z rok i będzie na tym samym poziomie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.