trybson

Jak poinformował portal MMAnia.pl, znany z reality show „The Warsaw Shore” Paweł „Trybson” Trybała, związał się kontraktem z organizacją PLMMA i to u Mirosława Oknińskiego stoczy kolejne walki.

Paweł wcześniej związany był z XCage – na siódmej gali tej organizacji pokonał Łukasza Stojanowskiego przez TKO w pierwszej rundzie, ale już galę później sam został znokautowany w trzeciej odsłonie pojedynku. Co ciekawe z XCage był związany kontraktem na trzy walki, a zawalczył tylko dwukrotnie. W wywiadzie, którego udzielił naszemu portalowi w kwietniu, „Trybson” zdradził, że wszystkie te boje miały odbyć się do końca 2015 roku i zarzucił organizatorom niewywiązanie się z umowy. Dodał też, że dostał lepszą ofertę i jeśli wszystko dopisze to w listopadzie zawalczy dla nowej organizacji. Choć nie zdradził wtedy nazwy tej organizacji, możemy domniemywać że chodziło właśnie o PLMMA.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.