trybson

Jak poinformował portal MMAnia.pl, znany z reality show „The Warsaw Shore” Paweł „Trybson” Trybała, związał się kontraktem z organizacją PLMMA i to u Mirosława Oknińskiego stoczy kolejne walki.

Paweł wcześniej związany był z XCage – na siódmej gali tej organizacji pokonał Łukasza Stojanowskiego przez TKO w pierwszej rundzie, ale już galę później sam został znokautowany w trzeciej odsłonie pojedynku. Co ciekawe z XCage był związany kontraktem na trzy walki, a zawalczył tylko dwukrotnie. W wywiadzie, którego udzielił naszemu portalowi w kwietniu, „Trybson” zdradził, że wszystkie te boje miały odbyć się do końca 2015 roku i zarzucił organizatorom niewywiązanie się z umowy. Dodał też, że dostał lepszą ofertę i jeśli wszystko dopisze to w listopadzie zawalczy dla nowej organizacji. Choć nie zdradził wtedy nazwy tej organizacji, możemy domniemywać że chodziło właśnie o PLMMA.

64 KOMENTARZE

 1. Czymś ten Torwar wypełnić trzeba. To co Panowie Ozdoba vs Trybson? Bo nie sądzę żeby syn trenera miał chęć zmierzenia się z Trybsonem.

 2. Już widzę jak Trybson w PLMMA dostaje więcej niż w Xcage 😆 Wygląda mi to na coś w rodzaju ekskluzywnego kontraktu z PLMMA, o ile dobrze kojarzę ostatnim który się chwalił czymś takim był Bartnicki i gdzie on jest dzisiaj? No właśnie…

  Według mnie zły wybór Trybsona, ale wiadomo, pożyjemy zobaczymy 🙂

 3. Trybson vs Ozdoba.

  Jaram się! Jadę na TORWAR 😀

  wyobraz sobie ile plastikowych (ale cieszacych oko) dupeczek by tam bylo, raj dla samcow gwarantowany :kaczy:

 4. Dostanie Ozdobę, albo Pietraszka…

  Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to zapewne jest to powiązane ze sprzedażą biletów przez samego zawodnika. Ostatnio jest to modne na PLMMA. Niektórzy wychodzą na tym na duży plus.

 5. Myślę że Trybson został omamiony planowanymi zsykami z gali na Torwarze albo kontraktem z 'Łan Czenpionczip'

 6. Śmiejcie się śmiejcie, jeszcze Trybson o pas zawalczy i bonus za walkę dostanie (czytaj oponę, używana rzecz jasna).

 7. Dostanie Ozdobę, albo Pietraszka…

  Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to zapewne jest to powiązane ze sprzedażą biletów przez samego zawodnika. Ostatnio jest to modne na PLMMA. Niektórzy wychodzą na tym na duży plus.

  Nie zdziwiłbym się, jakby Pietraszak z nim wygrał.

 8. Już z Bartnickim podpisali kontrakt na wyłączność i wiadomo jak to się skończyło( pisałem o tym w innym temacie) tak więc podejrzewam że z Trybsonem będzie podobnie.

 9. Uporządkujmy fakty. Gdyby Xcage chciało żeby Trybson dla nich walczył to by walczył, widać takiej chęci nie było. Stąd też info o kontrakcie z PLMMA w którym kontraktów nie ma, co wiąże się z tym że zawodnik i tak walczy gdzie chce. Dobrze że ktoś przytoczył słowa Mirka że na PLMMA jest tylko prawdziwy sport, co potwierdza ewidentnie powyższy news.

  Zawodnicy sami organizują gale, sami sprzedają bilety, rola trenera Mirka wydaje się być w tym wszystkim nieoceniona. Umowa z Orange Sport to jedyny co trzyma ich na powierzchni, zobaczymy jak sobie poradzą w 2017 roku już bez telewizji.

 10. zobaczymy jak sobie poradzą w 2017 roku już bez telewizji.

  Przecież Orange to nie jedyna TV, może inna stacja ich weźmie.

 11. wyobraz sobie ile plastikowych (ale cieszacych oko) dupeczek by tam bylo, raj dla samcow gwarantowany :kaczy:

  Dlatego jedziemy hehe:mamed:

  Dostanie na początek Dylewskiego, taki nabijacz rekordów innych.

  On teraz woli zagranicę.

  Dostanie Ozdobę, albo Pietraszka…

  Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to zapewne jest to powiązane ze sprzedażą biletów przez samego zawodnika. Ostatnio jest to modne na PLMMA. Niektórzy wychodzą na tym na duży plus.

  Jak Ozdoba to Torwar wyprzedadzą w mak. Pietraszek? Obaj się spompupują po pierwszej rundzie, ale z drugiej strony Pietraszek ma szansę trafić cepem i będzie po ptokach.:fly:

  A na biletach Trybson dobrze wyjdzie, ma tam fame wśród pustaków i każdy kupi od niego bilet na "walkę mma" Do tego w klubach to wypromują i gitara.

  A swoją drogą jak był BONUS BGC to tez bym się jarał. 😆

  Ale tak jak pisał @pablo_83 Czteroosobowy turniej Najman, Popek, Ozdoba, Trybson będzie na PLMMA na Torwarze.

  Popka można zastąpić Bonusem 😀 Albo Dylewskim czy Pietraszkiem. Boże turniej życia! 😀

 12. Nie odmawiam nikomu uprawiania jakiegoś sportu, ale kurde trzeba się nadawać do danej dyscypliny..

  Sugerujesz, że Trybała się nie nadaje?

 13. Najwazniejsze, ze wszystko zostaje ostatecznie w PLMMA 😉 A tak juz zupelnie powaznie, to mam nadzieje, ze XCage zdolal juz na tyle zakorzenic sie w swiadomosci torunian, iz nawet bez takiego magnesu hala bedzie zapelniac sie na kolejnych edycjach.

 14. Może Trybson słyszał, ze Trener rozdaje gumy po wygranych walkach, a że nie chce miec kolejnego gówniaka na głowie to się zgodził na taki kontrakt. Tylko sie zdziwi jak dostanie komplet opon :DC:

 15. Najwazniejsze, ze wszystko zostaje ostatecznie w PLMMA 😉 A tak juz zupelnie powaznie, to mam nadzieje, ze XCage zdolal juz na tyle zakorzenic sie w swiadomosci torunian, iz nawet bez takiego magnesu hala bedzie zapelniac sie na kolejnych edycjach.

  To już chyba pokazaliśmy na XCage 9 😎

  Dziś poznałem wstępny fightcard jubileuszowej gali. We wtorek negocjacje z tv. Trzymajcie kciuki :bomb:

 16. To już chyba pokazaliśmy na XCage 9 😎

  Dziś poznałem wstępny fightcard jubileuszowej gali. We wtorek negocjacje z tv. Trzymajcie kciuki :bomb:

  Trzymamy.

 17. To już chyba pokazaliśmy na XCage 9 😎

  Dziś poznałem wstępny fightcard jubileuszowej gali. We wtorek negocjacje z tv. Trzymajcie kciuki :bomb:

  Jak znowu wygram bilety na galę, to przyjeżdżam do was  z 3city po raz kolejny. Byłem na 8 i 9 i jestem zadowolony.

 18. Jedynym właściwym rywalem dla Trybsona chcącego walczyć w wadze średniej jest Dawid Ozdoba. Nie ma sensu dawanie mu jakiś noł nejmów do nabicia rekordu, którzy nawet nie pomogą promować gali.

 19. Dostanie Ozdobę, albo Pietraszka…

  Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to zapewne jest to powiązane ze sprzedażą biletów przez samego zawodnika. Ostatnio jest to modne na PLMMA. Niektórzy wychodzą na tym na duży plus.

  A z Wami kontrakt nadal ma czy już nie? Jeżeli nie to jakaś przyczyna, Wy nie chcieliście czy Trybson? Jeżeli oczywiście można zapytać :).

 20. A z Wami kontrakt nadal ma czy już nie? Jeżeli nie to jakaś przyczyna, Wy nie chcieliście czy Trybson? Jeżeli oczywiście można zapytać :).

  W sumie to ma i nie ma 🙂 bo kontrakt był na 3 walki które miały się odbyć w 2015 roku. Nie wzieliśmy do na ostatni XCage i jego menago zaczął szukać mu walki w innej federacji. Znalazł PLMMA więc niech mu się wiedzie i zarobi górę pieniędzy :joe:

  Dziś Paweł odniósł się do słów Ozdoby. Nie wiem czy jego posty sa publiczne czy nie wiec wrzucam:

  Dawid Ozdoba odnoszę wrażenie, że pisząc ten zabawny post oznaczyłeś najpierw kilka nazwisk i jedna stronę internetową, a potem kilka godzin kminiłeś jakby to połączyć treścią. Każdy, kto Cię przez moment poznał wie, że jesteś Królową Dramatu, która zawsze musi być w centrum uwagi, zawsze wierzy we własną legendę, a adrenalina z walki z Hardkorowy koksu chyba Cie trzyma do dziś skoro takie głupoty wypisujesz. Po pierwsze: nie mamy sobie nic do wyjaśnienia, bo nie jestem osobą, która pieprzy farmazony o sportowej walce, by w kolejnym zdaniu uroić sobie w głowie, że musi mieć jakiś powód, by wejść do klatki. Dla mnie sama rywalizacja sportowa jest wystarczającym powodem. Po drugie: za wyzwanie, to ja uważam utrzymanie szczęśliwej rodziny, wychowanie dzieci i odpowiedzialność jaka się z tym wiąże, więc daruj sobie gimbazowe teksty o "jajach", "cipkach", "kasie", "kobietach". Brakuje tylko koksu w tym szeregu, ale w sumie z koksem to przegrałeś przez dyskwalifikację. 🙂

  Nie widzę żadnego sensu w tej walce, poza jednym: wybić Ci raz na zawsze MMA z głowy.

  Podpisałem kontrakt na walki, nie na przeciwników. Zatem Mirek Oknińskii niech się wypowiada i MDO Management.

  Ja, 4 Listopada wejdę do klatki gotowy jak nigdy i do każdej walki podejdę sportowo. I nawet jeśli będzie to miał być freakfight, to pamiętaj nie ja będę freakiem w tej walce !

  Wszystko chyba jest jasne Dawidek, więc skończ przeginać pałke, bo jak będziesz dalej pajacował, to te Twoje wakacje w Egipcie będą sielanką w porównaniu z tym, co Ci mogę zrobić w klatce…

  Na koniec(myślę, że do Ciebie łatwiej w ten sposób dotrę) proponuję Ci odrobinę pokory:

  https://youtu.be/MnmMGus7ITU

  Jakby nie dotarło powiem wprost… Bujaj się czopku ! ELO !

 21. W sumie to ma i nie ma 🙂 bo kontrakt był na 3 walki które miały się odbyć w 2015 roku. Nie wzieliśmy do na ostatni XCage i jego menago zaczął szukać mu walki w innej federacji. Znalazł PLMMA więc niech mu się wiedzie i zarobi górę pieniędzy :joe:

  Dzięki za odpowiedź! Oby Wam się dobrze wiodło bez Trybały :).

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.