Nastula Mild

Przypominamy również o konkursie, w którym do wygrania są bilety na gale KSW 24:

Konkurs znajduje się na fanpage`u marki Mild pod adresem:  https://www.facebook.com/mild.epapieros/app_375411272561404

25 KOMENTARZE

 1. Nastula! Wierzę mocno, że wygra. Uwielbiam gościa, mam nadzieję, że forma nadal jest.

 2. Kurcze Nastek wydaje mi się taki przygaszony bez życia bez agresji wojownika nie ma tej iskry. Dlatego trudno mi wierzyć w jego zwycięstwo. Stawiam na Coco

 3. Wierze że Paweł daje z siebie 100%, ale obawiam się że będzie różnica w szybkości. Koko jest młodszy i większy, będzie wyprzedzał Pawła w atakach.

  Powodzenia życzę obu Panom! Niech wygra lepszy!

 4. Paweł w sportach walki jest już wieki, Bedorf mimo młodego wieku też ma sporo lat na macie. Ale walka Nastula-Bedorf to starcie doświadczenia z młodością. Kto wyjdzie z niej zwycięsko zobaczymy troszke za ponad tydzień. Z moje strony mogę życzyc obu Panom powodzenia i niech wygra lepszy.

 5. Fajny materiał, nawet lepszy od tych jakie sprzedaje KSW.


  Chael ” The People’s Champ ” Sonnen                           Renato Laranja
 6. Stójka, parter, obalenia, kondycja na podobnym poziomie chociaż są bardzo różni i w ogóle nie podobni do siebie w tych elementach. Paweł będzie silniejszy a Karol szybszy, ciężko wskazać inne atuty każdego z nich w tej walce.

 7. @up możesz mi napisać, w którym momencie widać naszego mistrza soke shihana Kamila "Wanderleja" Bazelaka,  bo ja jakoś nie mogę go zauważyć za cholerę. Bardzo zależy mi na tej informacji, bo jeśli Nastula faktycznie pobiera potajemnie nauki u tak wybitnego mentora , to będę mógł spokojnie postawić na KO w jego wykonaniu w pierwszej minucie walki.

 8. Fakt stójka pod samym Wandem to jest coś 🙂 fajnie się słucha ale tak jak przedmówca Nastek bez energii do walki się wydaje.

 9. Fajny materiał Paweł bardzo fajny gośc, podczas tych sparingów nie wygląda na swoje lata, ale z tymi e papierosami już przesadził mógł podziękowac firmie, ale zachwalanie takich produktów przez sportowca trochę dziwnie wygląda.
  Powodzenia w walce dla obu zawodników.

 10. Nastek jest niedoceniany, nie jest „underdogiem” w pojedynku z Bedorfem. Wcale bym się nie zdziwił, jakby skończył Coco przed czasem i zgarnął pas. Bedrof w walkach z Olim i Knothe był totalnie spompowany już w drugiej rundzie, jak Nastula przetrzyma początkowy napór, to wygra.

 11. Akurat o początek walki bym się nie obawiał. Nastula zawsze wyróżniał się siłą, nawet w swoim debiucie w mma gdzie nie miał kompletnie żadnych atutów, dzięki wielkiej sile potrafił nawiązać walkę z Nogueirą a nawet dyktować tempo w początkowej fazie. Siły z wiekiem się nie traci także w pierwszej rundzie powinno być ok. Pytanie właśnie co będzie później bo w sumie obydwaj mają podejrzaną kondycję.

 12. Nastula da radę wyrobić sobie kondycje, Bedorf nie bardzo, ogromna masa. To może być klucz w tej walce, sztab Nastuli o tym doskonale wie. Co więcej, stawiam że Nastula będzie próbował zmęczyć Bedorfa.

 13. 3mam kciuki za Nastka i wierzę, że to on zejdzie z ringu z pasem na biodrach. Karol ostatnio rośnie w oczach, a to może negatywnie wpłynąć na i tak już podejrzaną kondychę…

 14. Miras zaaresztuje wszystkich ciężkich profilaktycznie do wyjaśnienia. Walusiowi i Oliemu się upiekło

 15. Czy mi się wydaje, czy Paweł zrzucił kilka kilogramów. A może taka perspektywa kręconych zdjęć.

 16. Jestem całym sercem za wielkim wojownikiem a zarazem jednym z moich idoli i ulubionych zawodników mma – Pawłem Nastulą.

 17. HA HA HA HA rozbawiłeś mnie tym tekstem, japa mi się cieszy do komputera jak głupia:) Już sobie wyobrażam Mirasa jak przeprowadza aresztowania.

 18. Pamiętam jak dziś czas przygotowań do Atlanty 1995-96 r. W jakieś ogólnopolskiej gazecie wywiad z trenerem Nastuli szczycił się przygotowaniem fizycznym podając że Nastek wyciska 140 kg. Ale byłem dumny ja wtedy pchałem prawie 180 🙂

 19. Jeżeli mistrz będzie robił to co robi najlepiej to wszystko ułoży się po jego myśli. Ale by była heca jak by stary lis zajechał młodego wilka kondycyjnie w klinczu i parterze, bo chyba każdy się zgodzi że to są główne płaszczyzny walki w których będziemy oglądać to starcie.

 20. Kondycyjnie ? Nie wiem jak teraz z kondycją u Nastuli, ale po walce z Asplundem miał jej totalnie brak po 2 minutach. Naprawdę wątpie że wiele się zmieniło. A Bedorf to nie Asplund, to klasa wyżej.

 21. To prawda Bedorf to przynajmniej klasa wyżej niż Asplund. Codo tego ssapania się po poddaniu Asplunda… Hmm myślę, że to w żadnym wypadku nie świadczyło o słabej kondycji Nastuli to wszystko się szybko skończyło i szybko wywiad z Borkiem. Myślę, że większość zawodników by jeszcze łapała ten tlen w tym czasie, ale to oczywiście tylko moje zdanie…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.