DSC_9526_800x531
Foto Wojciech Kukliński / All Sports Promotion

Informacja prasowa:

– Wiem już jak to boli, gdy dostaje się mocne ciosy – powiedział na środowej zorganizowanej w Koszalinie konferencji prasowej Paweł Nastula. – Fighter zawsze nie ma nic do stracenia – stwierdził z kolei Andrzej Wroński.

Medaliści olimpijscy Andrzej Wroński, Paweł Nastula i Andrzej Supron byli dziś gośćmi konferencji prasowej przed zapowiedzianą na 20 sierpnia galą „Wieczór Mistrzów”, która odbędzie się w Koszalinie.

Organizator imprezy Fundacja All Sports Promotion przedstawiła po raz pierwszy pełną kartę walk tej zapowiadającej się niezwykle ciekawie imprezy. W koszalińskim amfiteatrze obejrzymy pięć walk MMA. W ringu pojawią się obok Pawła Nastuli, Andrzeja Wrońskiego, Andrzeja Radomskiego, czy Marka Kowalczyka także i Piotr Piotrowski, Daniel Omielańczuk, Ryszard Andruszko, Jakub Bresiński, Szymon Bajor oraz Ireneusz Cholewa. Patronami medialnymi imprezy zostały Radio Eska i Głos Koszaliński. – Obecnie finalizujemy rozmowy ze stacją telewizyjną, która zamierza przekazać relacje „na żywo” z naszej gali do 58. państw w Europie i w świecie – powiedział Łukasz Bednarek, prezes All Sports Promotion.

Dziennikarzy spore zainteresowanie wzbudziło podbite oko dwukrotnego złotego medalisty olimpijskiego, Andrzeja Wrońskiego. – Ostatnio dużo czasu poświęciło na trening bokserski, a ta śliwa pod okiem to efekt mojej małej nieuwagi. W tym zawodzie zawahanie właśnie kończy się w ten sposób – wyjaśnił Wroński.

Przypomnijmy, gala „Wieczór Mistrzów” odbędzie się 20 bm. (sobota). Początek o godz. 21.00 w koszalińskim amfiteatrze.

Pełna rozpiska. Poniżej galeria z konferencji dzięki uprzejmości All Sports Promotion.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.