DSC_9526_800x531
Foto Wojciech Kukliński / All Sports Promotion

Informacja prasowa:

– Wiem już jak to boli, gdy dostaje się mocne ciosy – powiedział na środowej zorganizowanej w Koszalinie konferencji prasowej Paweł Nastula. – Fighter zawsze nie ma nic do stracenia – stwierdził z kolei Andrzej Wroński.

Medaliści olimpijscy Andrzej Wroński, Paweł Nastula i Andrzej Supron byli dziś gośćmi konferencji prasowej przed zapowiedzianą na 20 sierpnia galą „Wieczór Mistrzów”, która odbędzie się w Koszalinie.

Organizator imprezy Fundacja All Sports Promotion przedstawiła po raz pierwszy pełną kartę walk tej zapowiadającej się niezwykle ciekawie imprezy. W koszalińskim amfiteatrze obejrzymy pięć walk MMA. W ringu pojawią się obok Pawła Nastuli, Andrzeja Wrońskiego, Andrzeja Radomskiego, czy Marka Kowalczyka także i Piotr Piotrowski, Daniel Omielańczuk, Ryszard Andruszko, Jakub Bresiński, Szymon Bajor oraz Ireneusz Cholewa. Patronami medialnymi imprezy zostały Radio Eska i Głos Koszaliński. – Obecnie finalizujemy rozmowy ze stacją telewizyjną, która zamierza przekazać relacje „na żywo” z naszej gali do 58. państw w Europie i w świecie – powiedział Łukasz Bednarek, prezes All Sports Promotion.

Dziennikarzy spore zainteresowanie wzbudziło podbite oko dwukrotnego złotego medalisty olimpijskiego, Andrzeja Wrońskiego. – Ostatnio dużo czasu poświęciło na trening bokserski, a ta śliwa pod okiem to efekt mojej małej nieuwagi. W tym zawodzie zawahanie właśnie kończy się w ten sposób – wyjaśnił Wroński.

Przypomnijmy, gala „Wieczór Mistrzów” odbędzie się 20 bm. (sobota). Początek o godz. 21.00 w koszalińskim amfiteatrze.

Pełna rozpiska. Poniżej galeria z konferencji dzięki uprzejmości All Sports Promotion.

17 KOMENTARZE

 1. 58. państw w Europie i w świecie

  Jak bym słyszał o Eurosport ;] na wiki podane jest, że nadają do 59 ..

 2. Wronski wyglada jakby byl po walce 😀 a ogolnie panowie maja miny jakby oglaszali jakas przykra informacje…

 3. A. Wroński szlifował tę płaszczyznę, w której czuje się najmniej pewnie – wierzymy..widzimy 🙂

 4. Tar-Ellendil tak tak…. Wroński ani troche nie wygląda na fightera……
  a co za różnica jak wygląda? czy to pokaz mody, że ma w określony sposób wyglądać ?
  jego zadaniem i celem jest walka i jak dotychczas robił to świetnie

 5. Fakt pan Andrzej dziwnie na tym zdjeciu wygląda, jakiś taki zmęczony.

 6. Rozwodzicie się nad wyglądem Andrzeja, po prostu przechodził trudny i wymagający cykl przygotowawczy, z wymagającymi sparingpartnerami. Mam nadzieję, że przyniesie to rezultat i Panowie dadzą dobrą walkę.

 7. Chociaż widać że Wroński miał kontakt ze stójką. Myślę jednak że wygra Nastek, doświadczenie weźmię górę.

 8. Ja szanse oceniam 85-15 dla Nastka. Jednak nie lekceważyłbym Andrzeja, wiadomo jak ważne jest zaplecze zapasów w dzisiejszym mma, a Wroński ostatnich kilku lat nie przeleżał na plaży na Hawajach a trenował zawodników mma. Niemniej umiejętności Nastuli cenię na pierwszą trójkę polskiej wagi ciężkiej i to on będzie dla mnie zdecydowanym faworytem tego starcia

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.