Jakiś czas temu wrzuciliśmy newsa który pierwotnie ukazał się na poważnej stronie The Fight Network jakoby Paweł Nastula był bliski zakończenia negocjacji w sprawie występów z UFC.

Postanowiliśmy sprawdzić tą informację skontaktować się z Pawłem. Poniżej wiadomość jaką przekazał nam Paweł Nastula za pośrednictwem człowieka z wewnątrz ekipy Pawła Nastuli :

„W nawiązaniu do informacji, które pojawiły się w prasie i na niektórych portalach o tym jakoby Paweł Nastula miał startować w UFC oświadczamy że informację te są nieprawdziwe.

Również w tej sprawie nie toczą się żadne negocjacje z UFC.

Owszem były prowadzone wcześniej rozmowy ale nie dotyczą one ostatniego okresu kariery Pawła.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek konkrety dotyczące walk w UFC lub innych innych organizacjach Paweł Nastula poinformuje wszystkich swoich fanów.

Jednocześnie Paweł przesyła pozdrowienia całemu środowisku MMA i prosi o jeszcze trochę cierpliwości odnośnie jego przyszłych startów.

Informuje też że po kontuzji kolana rozpoczął treningi i przygotowania do kolejnych walk o których dowiecie się pierwsi”

To tyle i bądzcie dobrej myśli:)

Ze swojej strony dodam że MMArocks trzyma rękę na pulsie i jeśli będzie coś się działo to dowiecie się o tym jako pierwsi 😀

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.