I wiadomość o możliwości treningu Pawła w Team Quest rozeszła się po świecie. Poniżej wersja z FightNetwork…jako źródło podają budo.pl – my natomiast przypominamy, że wiadomość wypłynęła od osób mających bezpośredni kontakt z Nastym, a działających na ForumRing.

Poniżej wersja z FN:

Były zawodnik PRIDE Fighting Championship, Paweł Nastula (1-3) otrzymał zaproszenie do treningów w Team Quest. Polski złoty medalista Judo z 1996 roku potwierdził FightNetwork ta informacje w sobotę.

„Tak, otrzymałem propozycje trenowania w Team Quest”, powiedział Nastula. „Rozmawialiśmy o treningach, jednak jeszcze nie zdecydowałem, czy do tego dojdzie.”

Staram się zdecydować, czy to będzie dla mnie najlepsze„, powiedział Nastula. Oni mają wielu znających sie na rzeczy fajterów, jednak ja potrzebuję bardzo dużych i silnych sparingpartnerów, zbliżonych do moich rozmiarów – oni właściwie nie maja nikogo takiego.

Całość tutaj.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

5 KOMENTARZE

  1. To prawda że w TQ nie zbyt wielu zawodników HW ale myślę że wyjazd byłby bardzo opłacalny ze względu na szum jaki się wokół tego zrobi oraz jest to okazja do zdobycia konkretnych znajomości w świecie MMA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.