Z ForumRing

Jak udało się nam wczoraj (06-03-2008) dowiedzieć na dzień 12-go marca planowana jest konferencja prasowa Pawła Nastuli.

Dotyczyć ma ona przyszłości tego utytułowanego zawodnika w formule MMA.

Planowane jest prawdopodobnie poinformowanie z jaką organizacją zostały podpisane umowy na przyszłe walki Pawła a także informacje odnośnie stażu Pawła w USA w Team Quest na przełomie kwietnia i maja 2008 , w którego zorganizowanie zaangażowany jest nasz portal.

Z tego co dociera do naszej wiedzy możecie spodziewać się wielu pozytywnych niespodzianek, które ujawni menadżer Pawła.

Jako Forum Ring oraz nasz strategiczny partner MMArocks.pl otrzymaliśmy zaproszenie od samego Pawła na tę konferencję i poinformujemy was o wszystkim co zostanie tam zaprezentowane.

UPDATE:

Paweł Nastula po 10-letniej przerwie ponownie zawalczy w Polsce! Walka naszego mistrza olimpijskiego z Atlanty odbędzie się na gali MMA Martial Combat Club, a prawdopodobny termin tych zawodów to ostatni weekend maja. Więcej szczegółów poda organizator zawodów – Fundacja im. Zbyszka Cyganiewicza oraz sam zainteresowany podczas zapowiadanej przez Forum Ring konferencji prasowej

10 KOMENTARZE

 1. Wreszcie widać że zaczyna się dziać wszystko z głową i poukładane to zaczyna być, będzie szansa na budowanie dobrej atmosfery.

 2. No dokładnie, może w końcu MMA będzie traktowane w Polsce jak sport…

 3. heh….mam nie typową prośbę :] jestem miłośnikiem sportów siłowych i ich zastosowania w innych dyscyplinach. wiem że ta konferencja nie ma za zadanie przekazywać takich informacji, ale jakby sie dało wyciągnijcie jakies info od mistrza nt. jego treningu siłowego i jego wyników… słyszałem że wyciska na ławeczce 160 kg, świetnie! a wie ktoś jak jest z przysiadami? martwym? zarzutem? podrzutem?….z góry dzięki!

  PS:
  czy to prawda że Pan paweł Nastula tutaj zagląda? może mółby udzielić takich info sam na stronie….

 4. weitlyfter nastula na pewno duzo dźwiga wystarczy na niego popatrzec , ale watpie zeby silownia cos dawala w sportach walki z tego co widze wrecz utrudnia.albo sie jest kulturysta albo fighterem zdecyduj sie , a nie jak ken shamrock haha 🙂

 5. Obliv i tu się mylisz :D. Każdy fighet chodzi na siłownię, tylko że oni trenują głównie siłowo, dobrana pod to dieta, ilość powtórzeń i ćwiczenia. Fighterem nie zależy na wyglądzie (raczej) a na sile. Zresztą popatrz sobie na UFC All Acces i tam czasami pokazują jak przygotowywują się zawodnicy do walk 🙂

 6. Obliv – nie zgodzę się! ćwiczenia z ciężarami nie przeszkadzają zawodniką w odnoszeniu sukcesów w sportach walki. tutaj służę przykładem amerykańskich footballistów! to bardzo muskularni goście o wysokich wagach w stosunku do wzrostu, ich treningi obejmują regularne ćwiczenia na siłowni a mimo to należą do elity jeśli chodzi o siłe i szybkość (wielu z nich może poszczycić się wynikami na poziomie profesjonalnych trójboistów siłowych i czasami w sprintach nieznacznie ustępującymi zawodowym sprinterom, o ich skokach już nie wspominając! rzecz jednak jest w tym że ludzie ćwiczenia na siłowni utorzsamiają głównie z kulturystyką! kto wykonuje podrzuty? rwania? ciężkie martwe ciągi? niewielu, i o to chodzi! ludzie nie maja pojęcia jak trenować w konkretnym celu! potencjalny całkowicie „zielony” nowicjusz na siłowni, który chce stać sie silniejszym i sprawniejszym poinstruowany bedzie raczej jak wykonywac proste izolowane ćwiczenia na maszynach aby dobrze „napompowac” bicepsy krwią aniżeli dostanie jakieś rady odnośnie rwania sztangi! dlatego się tym interesuję! na poczatku gdy zaczynałem przygodę z ćwiczeniami siłowymi byłem źle kierowany! nie osiagałem sukcesów, cały czas stagnacja, nieznaczny progres….. dopiero jak zaczałem wnikac bardziej i nie czekać na gotowce a samemu studiować elementy treningu siłowego – wtedy osiągałem efekty!

 7. Paweł Nastula po 10-letniej przerwie ponownie zawalczy w Polsce! Walka naszego mistrza olimpijskiego z Atlanty odbędzie się na gali MMA Martial Combat Club, a prawdopodobny termin tych zawodów to ostatni weekend maja. Więcej szczegółów poda organizator zawodów – Fundacja im. Zbyszka Cyganiewicza oraz sam zainteresowany podczas zapowiadanej przez Forum Ring konferencji prasowej.

 8. Cieszę się że wkrótce zobaczymy Pawła w akcji. On jest niesamowicie utalentowany. Oglądając jego kolejne walki da się zauważyć naprawdę duży progres, a w ostatniej z Barnettem jego stójka zrobiła na mnie piorunujące wręcz wrażenie-Knockout był tuż tuż. Jestem wręcz przekonany, że Paweł jeszcze bardziej nas zachwyci w kolejnej walce. Czekam na nią z niecierpliwością

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.