DSC_1336

Jak poinformował nas menadżer Pawła Nastuli w zeszłym tygodniu nasz kraj odwiedzili dwaj byli wiceprezesi legendarnej organizacji Pride Kyusaku Shimada i Nozomi Ando. Celem wizyty obu panów w Polsce były negocjacje w sprawie organizacji w naszym kraju wielkiego show sportów walki reżyserowanego przez Tetsuro Shimaguchiego, jednego z największych ekspertów sztuki samurajskiej na świecie. Dość powiedzieć, że odpowiadał on za sceny walki w takich filmach jak Kill Bill czy Ostatni Samuraj.

Polska impreza w przyszłym roku ma być jedną z czterech sponsorowanych przez Red Bull Japan, trzy inne odbędą się we Włoszech, Portugalii i Anglii. Twarzą imprezy, a być może też czynnym uczestnikiem w pojedynku MMA na zasadach Pride ma być właśnie Paweł Nastula. Całe show ma nawiązywać oprawą do największych gal Pride FC.

19 KOMENTARZE

 1. znajac ostatnie poczynania menago pawła, po raz kolejny sie nie dogadają, i ostatnia walka pawła w karierze była walka na przetarcie z japonskim kelnerem na fał w łodzi
  pozdro

 2. Na blogu Shimaguchiego ( http://moon.ap.teacup.com/tkamuis/ ) znalazłem post gdzie opowiada o tym jak był w Polsce w Warszawie o tym jak spotkał złotego medalistę judo Pawła Nastule. Po Polsce odwiedził Portugalię i Włochy teraz jest w Japonii wcześniej kilka państw ue nie chce mi się więcej czytać. Może coś z tego wyjdzie.

 3. Pride w Polsce ? Jakoś trudno mi uwierzyć, że taka gala wypali … Ale cóż, trzymam kciuki !

 4. To brzmi zbyt pięknie. Fajnie będzie, jak cokolwiek im wypali.

  dobrze podsumowane

 5. Pozostaje trzymać kciuki chociaż podobnie jak koledzy powyżej podchodzę do tego z dystansem.

 6. Czy to nie jest tego typu wiadomość od których ma się mokro w gaciach?

  Oby wypaliło i promowało MMA

  Musze z przykrością stwierdzić, że wiekszość moich znajomych słysząc MMA albo nie kuma czaczy albo kojarzy im się to z walkami gladiatorów na śmierć i życie -„no bo jak można atakować leżącego…?”

  Wierzę, że MMA w końcu przestanie być trktowane przez większość społeczeństwa jako coś co nie zasługuje na miano sportu.

  Imprezy stylizowane pod PRIDE napewno będą promować MMA i jest szansa, że ludzie zamiast brutalnej szarpaniny zaczną dostrzegać poprostu określone techniki kończące.

 7. Czy to nie jest tego typu wiadomość od których ma się mokro w gaciach?

  Jak najbardziej.

  Przeszły mnie dreszcze jak czytałem tego newsa. Jeżeli ta impreza się odbędzie to dam sobie rękę upierdolić, a i tak tam będę !

 8. Nie bardzo rozumiem na czym ma polegać te całe show.
  Czy ma to być jakaś gala z udzialem zawodników mma?
  Czy coś w stylu show wykonywanych przez mnichów z shaolin w wydaniu samurajów?
  Wiadomo coś więcej?

 9. Otrzymałem odpowiedź od Pana Shimaguchiego. W odpowiedzi pochwalił nasz kraj i powiedział że bardzo mu się podoba ale na chwile obecną ma kilka różnych wariantów na przyszły rok a co z tego wyjdzie da znać jak sam będzie wiedział.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.