Informacje prasowe organizatorów. Jimmy Ambriz o walce z Pawłem Nastulą:

„Jestem bardzo wdzięczny organizatorom STC za taką możliwość i wybranie mnie,  jestem podekscytowany, że będę mógł zaprezentować i pokazać się fanom w Polsce.  Będzie to mój pierwszy przyjazd do Waszego kraju, który znam jedynie z opowieści  o smacznym jedzeniu oraz walecznej i bohaterskiej historii. Nic więcej nie wiem o Polsce. Walczyłem, już kilka razy w Europie i wiem ze europejska publiczność oczekuje ostrej walki, od samego początku. Podoba mi się koncepcja federacji STC, aby promować MMA poprzez walkę miedzy fighterami z konkretnych miast. To genialne, i nie wiem czemu jeszcze nikt tego nie wymyślił w Kalifornii czy na świecie.

Obiecuje wszystkim bardzo fanom/ widzom ze swoje strony walkę MMA na najwyższym światowym poziomie. Gwarantuje doskonale przygotowanie fizyczne ze swojej strony.
Moją najmocniejsza bronią, jest rzut zapaśniczy za głowę i ramie.  Oglądałem z moimi trenerami walki Nastuli, Pawel jest niezły, robił z Joshem Barnettem co chciał przez 2 rundy. Mam na niego pewna przygotowaną technikę z zapasów, lecz nie chcę jej zdradza. Jeszcze raz dziękuję organizatorom, i oczekują na bilety na samolot i lot do Polski.

18 KOMENTARZE

 1. Obiecuje wszystkim bardzo fanom/ widzom ze swoje strony walkę MMA na najwyższym światowym poziomie

  swoje+j i to "bardzo" nie bardzo mi tu pasuje xD

  Ogólnie wypowiedział się uprzejmie, ale Nastula raczej nie będzie miał większych problemów.

  „To normalne, najpierw Zuffa kupiła Strikeforce, teraz my ich, szczupak pożera okonia, a rekin szczupaka, biznes jest biznes”

 2. Strasznie zabawnie wyglada ten Jimmy Ambriz tym chyba rozwala rywali 😉

 3. no nie wiem… niby bilans na slaby bardzo i z dobrymi zawodnikami przegrywal ale… nastula to kazak tez raczej nie jest na jakiego go kiedys tam wywindowano wiec sie zobaczy.

 4. Bardzo sympatyczne wrażenie robi Jimmy tą wypowiedzią, z resztą do tej pory z innych jego wywiadów których miałem okazję posłuchać wyłaniał się taki sam sympatyczny obraz. Mam nadzieję, że da dobrą walkę i nie skończy się ona znów w 1 rundzie

 5. jakby chodzilo tylko o sucha sile to pudzian z forma ze strongmenow by miazdzyl all 😀

 6. Jimm'y da nam 1 rundę MMA prosto za oceanu.

  czyli szybki wypad nad wisłę po CASH Laughing

 7. Oglądam jakieś wiadomości przy obiedzie w TV, przedwyborcza paplanina, coś tam o Pawlaku mówią. Pojawia się temat tego, że na swoją piosenkę promocyjną wybrał tę samą co Adamek podczas wchodzenia na ring. No i wypowiedź Pawlaka coś w ten deseń: „bla, bla, bla, tak zgadza się, bla, bla, bla…Paweł Nastula też będzie wychodził do tej samej piosenki w październiku” 😀 Nie myślałem, że doczekam sytuacji, iż newsów o mma będę się dowiadywał od polityków…no chyba, że Nastula skończy faktycznie w polityce 😉

 8. Należy do PSL ale nie wiadomo czy PSL wejdzie do sejmu;) Hej, Ambriz ma procentowo lepszy bilans od Nastuli, no i bardziej doświadczony 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.