18 KOMENTARZE

 1. No, ten trailer to szału nie robi, chociaż fajnie Pawła zobaczyć, tylko ciekawe z kim w końcu walczy?

 2. No faktycznie szału nie ma… Paweł też się tam nie napina i nie wysila.

 3. Oby gala była bardziej udana, niż trailer. Porażka na całej lini.

  Zgodze się z Tobą

 4. ta gala bedzie żałosna i nie rozumiem po co nastuli występ na tak nieprofesjonalnym evencie jak ma pod ręką ksw. ps. nienawidze nazw w stylu; fighters arena, strefa walki (sam wymyśliłbym lepszą nazwe) nigdy w życiu nie chciałbym iść na taką gale. to jest przykład jak nie należy budować marki i promować gali

 5. Po drugie zależy nam przede wszystkim na wymiarze sportowym tego wydarzenia. Toteż dobieramy zawodników, którzy osiągnęli już coś w sportach walki, choć niekoniecznie w MMA. Gala ma dawać także szanse młodym i nieodkrytym jeszcze zawodnikom, być może przyszłym mistrzom MMA. Dzięki naszej Gali być może otworzą się nowym zawodnikom drzwi do prawdziwej kariery w MMA, a przy okazji liczę, że będzie się podnosił ogólny poziom polskiego MMA, by mogli w tych wydarzeniach brać udział prawdziwi fighterzy, a nie ‘celebryci’ zapożyczani z innych dziedzin sportu czy życia publicznego.

  No właśnie, skoro o tym mowa, to nie mogę nie zapytać o KSW – idziecie ‘na noże’ ?
  MJ: Nie, z naszej strony zupełnie nie. W ogóle wydaje mi się, że nie można porównywać tych 2 wydarzeń. Fakt, że niefortunnie, dla obu stron, zbiegł się czas i miejsce najbliższych imprez, ale poza tym to praktycznie wszystko nas różni. KSW ma już kilka lat tradycji, doświadczenia i zapewne wiernych kibiców – nie da się z tym nie zgodzić. Ale KSW to Gale ”obwoźne”, goszczące w coraz to innych miastach, natomiast często z dość podobnym składem walczących. FIGHTERS ARENA ŁÓDŹ odbywać się będzie zawsze w Łodzi, przyczyniając się do promocja miasta. Walczyć będą łodzianie, ale spora część zawodników będzie nowych, w tym spoza Polski. No i oczywiście zawsze jedna, ale duża gwiazda wieczoru. Tak, więc jeśli Panowie z KSW znajdą czas to serdecznie zapraszam do Łodzi na Galę – możemy wtedy podyskutować o dzielących nas różnicach.

  Mają lepszych zawodników?
  MJ: Zależy, kto co rozumie pod pojęciem ‘zawodnik’. Dla Pudziana – szacun jako Strongman – ale w MMA dopiero raczkuje. Jego największą zaletą jest dzisiaj to, że jest bardzo popularny i medialny. O Najmanie i Salecie pozwolicie, że się nie wypowiem. Mają dobrego Khalidowa ale moim zdaniem za mało go wykorzystują. Mięli mieć teraz jako przeciwnika Aleksandra Emelianenkę ale nic z tego nie wyszło. Powoli zaczynam myśleć, że ta cała akcja z Aleksandrem, to był tylko chwyt PR’owy – wcale z nim nie gadali, a zdjęcie na portalach było sprzed kilku miesięcy. W tą nagłą chorobę też nie wierzę.

  No i mój wspólnik, utytułowany kick boxer – Marcin Burzyński. To zresztą chyba ewenement by organizator również walczył na swojej imprezie – ciekawe jak by to wyglądało w wykonaniu Panów Lewandowski i Kawulski J.

  koleś chyba myśli że gwiazdami KSW są Pudzian Najman i Saleta i nie ma innych zawodników

 6. Ja mam wrażenie że w ogóle nie myśli.
  Na początku rozważałem nawet przejechać, się na tą galę, ale teraz to mnie już śmieszy.
  Zresztą i tak się pewnie nie odbędzie,
  Ta promocja imprez, polegająca na wbijani szpilek w KSW, jest jak dla mnie żenująca.

  No i właściciel walczy na gali…wow

 7. „No i mój wspólnik, utytułowany kick boxer – Marcin Burzyński. To zresztą chyba ewenement by organizator również walczył na swojej imprezie – ciekawe jak by to wyglądało w wykonaniu Panów Lewandowski i Kawulski J.” – myślę, że Kawulski dałby dobrą walkę, stawiałbym na niego w pojedynku organizatorów 😉

 8. No ciekawe, jakoś tak byłem przekonany, że Alex jest chory na żółtaczkę, czyżby jednak to miała być plotka? Mam nadzieję, że tak, tylko w takim razie skąd ten zakaz walki w USA?
  Odnośnie występu Alexa na KSW to uważam, że Arni może mieć rację, kto wie czy to nie była taka kaczka dziennikarska KSW, ja naprawdę nie mam zaufania do rozpisek zawodników na polskich galach, a KSW szczególnie.

  Miałem nadzieję, że FAŁ wypuści nowy trailer, a tu dalej nędza:(

  Ale tak za spostrzeżeniem Partyzanta, czy zna ktoś może obecną wagę Nastuli? Bo istotnie wygląda na szczuplejszego(chociaż to może być złudne wrażenie), może ktoś z Was wie, bo to ciekawa kwestia?

 9. NAK- no trafiłeś w dziesiątkę, to by było coś, walka Burzyński vs Kawulski ,Burzyński to kickbokser szykujący się do MMA, a Kawaulski ma za sobą dobrą walkę i zwycięstwo, jakby się dogadali co do kategorii wagowej to ja pierwszy kupię bilet na tą galę:)

 10. A kto tu ocenia gale na takiej podstawie, ja lubie zwiastuny, a ten jest kiepski niestety, nie podoba mi sie.

 11. @MadMax
  Arni może mieć rację, kto wie czy to nie była taka kaczka dziennikarska KSW,

  sorry kolego ale KSW nie wymyśliło tej plotki tylko ona krąży od paru lat, KSW zostało uprzedzone od osób posiadających badania Alexa i woleli nie ryzykować ,Kiedy Alex zrobi badania i będzie zdrowy to KSW najprawdopodobniej powróci do tego pomysłu, mam nadzieję że ALeks jest zdrowy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.