Paulo udzielił krótkiego wywiadu TATAME. Poniżej najciekawsze wypowiedzi

Tatame : Jakie to uczucie zdobyć pas mistrza ?

P.Filho : To było nowe doświadczenie. Rok temu prawie tego dokonałem. Ale potrzebuje więcej.

Tatame : Chcesz więcej ? Jaki masz teraz plan ?

P.Filho : Mój plan jest taki. Chce walczyć z tymi wszystkimi zawodnikami o których ludzie mówią że są najlepsi. Chce walczyć z Danem Hendersonem, Quintonem Jacksonem… i nawet z Shogunem. Chce walczyć z każdym kogo uważa się za czołówke świątową.

Tatame : Teraz kiedy posiadasz pas WEC jakie masz plany wobec tej organizacji ?

P.Filho : Zgodnie z moim kontraktem muszę walczyć jeszcze 3 razy dla tej organizacji więc chce aby te 3 walki były walkami o mistrzostwo. Spotkałem mistrza w wadze do 93 kg i wydał mi się bezczelny, zarozumiały i bardzo głupi więc chcę go wyzwać. Po tym chce walczyć z zawodnikiem wagi ciężkiej. Jeśli mamy grać grajmy spokojnie. Zawsze byłem przeciwko reklamowaniu się i promowaniu ale wiem czego jestem w stanie dokonać.

Tatame : Jaka WEC jest od środka ?

P.Filho : Organizacja jest niesamowita. Każdy jest elegancko ubrany, na galę przychodzą ludzie z klasą. WEC było transmitowane w ogólnodostępnej TV dla 110 milinów ludzi. Cały czas poznaje wielu nieznanych zawodników. Gości z 40 walkami i 8 porażkami na koncie , twardych fighterów. Tutaj ten sport jest bardzo wielki, większy niż w Brazylii.

Tatame : Jak się czuje twój ojciec po przebytym zawale ?

P.Filho : Jest ok. Następnym razem go zabije (śmiech)

Tatame : Powiedział że chciałby zobaczyć Cie walczącego w wadze do 93kg, masz zamiar wskoczyć do wyższej wagi ?

P.Filho : On jest wymagającym ojcem, i wie co jestem w stanie osiągnąć ponieważ jest moim towarzyszem od momentu kiedy się urodziłem. Zna mnie lepiej niż ktokolwiek inny na świecie. Co do wagi to tak, będę walczył. Będę walczył ponieważ kocham walkę oraz ponieważ dobrze na tym zarobie. Moją pracą jest walka i potrzebuje kasy. Daj mi pieniądze i mogę walczyć z każdym.

Tatame : Cały czas jesteś z Brazilian Top Team?

P.Filho : Niezupełnie. Do ostatniej walki nie trenowałem z nimi. Mogę potwierdzić że cały czas nie rozmawiam z Bebeo Duarte czy Murilo Bustamante. Nie mogę powiedzieć że się na nich zawiodłem, mogą mnie nawet pozwać ale każdy jest dorosły i wiem że jakoś to wyjaśnimy. Nie jestem już w BTT.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.