Niepokonany Brazylijczyk, Paulo Borrachinha, stanie przed największym wyzwaniem w swojej karierze na UFC 217, kiedy to zawalczy z byłym mistrzem kategorii półśredniej UFC, Johnym Hendricksem.

Hendricks (18-7 MMA) wygrał jedynie 2 z ostatnich 6 walk. W ostatnim pojedynku nie zrobił on limitu kategorii średniej, po czym przegrał przez TKO z Timem Boetschem.

Borrachinha (10-0 MMA) w dwóch walkach w UFC skończył swoje walki przed czasem. Brazylijczyk odprawiał Garretha McLellana oraz Oluwale Bamgbose. Zawodnik tylko raz w karierze wyszedł poza pierwszą rundę w walce.

UFC 217 odbędzie się 4 listopada w Nowym Jorku. Mają tam zawalczyć również Michael Bisping oraz Georges St. Pierre.

30 KOMENTARZE

 1. Hendricks największy upadek sportowy i złamanie kariery ostatnich lat. Był mistrzem, gościem, który zrobił GSP z mordy tatar, zapierdalał gwoździa w mordę Fitcha i zabijał w 5 sekund, dawał mega walki z Lawlerem. Potem USADA, nieograniczone obżarstwo, 15 razy nie zrobiona waga i przegrywanie w coraz gorszym stylu. Do tego jeszcze odklejenie się od rzeczywistości, pierdolenie jakichś bzdur do dziennikarzy, żeby też robili wagę, skoro go krytykują. Stoczył się chłop konkretnie, teraz walczy z niepokonanym typem, ale jednak noname'em…

 2. Hendricks największy upadek sportowy i złamanie kariery ostatnich lat. Był mistrzem, gościem, który zrobił GSP z mordy tatar, zapierdalał gwoździa w mordę Fitcha i zabijał w 5 sekund, dawał mega walki z Lawlerem. Potem USADA, nieograniczone obżarstwo, 15 razy nie zrobiona waga i przegrywanie w coraz gorszym stylu. Do tego jeszcze odklejenie się od rzeczywistości, pierdolenie jakichś bzdur do dziennikarzy, żeby też robili wagę, skoro go krytykują. Stoczył się chłop konkretnie, teraz walczy z niepokonanym typem, ale jednak noname'em…

  Z Pettisem podobnie

 3. Hendricks największy upadek sportowy i złamanie kariery ostatnich lat. Był mistrzem, gościem, który zrobił GSP z mordy tatar, zapierdalał gwoździa w mordę Fitcha i zabijał w 5 sekund, dawał mega walki z Lawlerem. Potem USADA, nieograniczone obżarstwo, 15 razy nie zrobiona waga i przegrywanie w coraz gorszym stylu. Do tego jeszcze odklejenie się od rzeczywistości, pierdolenie jakichś bzdur do dziennikarzy, żeby też robili wagę, skoro go krytykują. Stoczył się chłop konkretnie, teraz walczy z niepokonanym typem, ale jednak noname'em…

  :dobry:

 4. Hendricks największy upadek sportowy i złamanie kariery ostatnich lat. Był mistrzem, gościem, który zrobił GSP z mordy tatar, zapierdalał gwoździa w mordę Fitcha i zabijał w 5 sekund, dawał mega walki z Lawlerem. Potem USADA, nieograniczone obżarstwo, 15 razy nie zrobiona waga i przegrywanie w coraz gorszym stylu. Do tego jeszcze odklejenie się od rzeczywistości, pierdolenie jakichś bzdur do dziennikarzy, żeby też robili wagę, skoro go krytykują. Stoczył się chłop konkretnie, teraz walczy z niepokonanym typem, ale jednak noname'em…

  No nic dodać, nic ująć. Co to się z tym Johnym porobiło. Nigdy, co prawda, jakimś jego wielkim fanem nie byłem, ale trzeba przyznać, że gość, który jeszcze niedawno był absolutnym killerem w półśredniej stoczył się bardzo konkretnie.

  A ten brazol to półśrednia? Bo łapę ma jak z ciężkiej, haha, nie no śmichy -hihy, Woodley i tak większy:lol:

 5. Rumcajs jeszcze tu siedzi? Myślałem, że już nie będę musiał go więcej oglądać… Niech ten Borrachina odeśle go na emeryturę

 6. Widać chcą wypromować brazola na wraku Rumcajsa. Swoją drogą, jak ten typ przechodzi kontrole antydopingowe? Czy w Brazylii wynaleźli już niewykrywalny koks? :travolta::joer:

 7. No nic dodać, nic ująć. Co to się z tym Johnym porobiło. Nigdy, co prawda, jakimś jego wielkim fanem nie byłem, ale trzeba przyznać, że gość, który jeszcze niedawno był absolutnym killerem w półśredniej stoczył się bardzo konkretnie.

  A ten brazol to półśrednia? Bo łapę ma jak z ciężkiej, haha, nie no śmichy -hihy, Woodley i tak większy:lol:

  Średnia

 8. Hendricks to był zawodnik kompletny. Bomba atomowa w łapie, zapasy tip-top, przyzwoita kondycja. Zawodnik który zdetronizował GSP. Zawodnik który pokonał Lawlera wymieniając z nim ciosy w stójce.

  Zawsze go lubiłem, zawsze będzie mi smutno oglądając go.

 9. Kurwa, Hendricks był jednym z moich ulubionych zawodników. Zapasy, kowadło, lubił zjeść. Kurwa no żebym jeszcze miał brodę, zapasy i kowadło to byłbym taki sam. Ale kurwa to co z niego się stało odkąd weszła USADA to dramat. Cień samego siebie, gdzie ten skurwiel nokautujacy Fitcha czy Kampanna, gdzie facet od nakurwiania się z Lawlerem po pysku…

 10. Szkoda, że nie zobaczymy już nigdy walki Bigg Pigga z Woodleyem czy Rorym. Może gdyby zrobił wtedy wagę i ujebał czarnemu łeb, nie doszło by do walki czarnego z Lawlerem i w półśredniej byłoby jak dawniej :jon:

 11. Z Pettisem podobnie

  Pettis to przy Hendricksie jest w dobrej formie.Owszem, nie to co kiedyś, ale jeszcze coś umie z siebie wykrzesać a Hendricks nawet wagi nie umie zrobić .

 12. Hector tez mial zjesc Hendricksa , a s tak sie nie stalo, tutaj tez widze jakas decyzje mimo iz nie zbyt lubie obzartucha, ale to chyba koncowka podrozy Hendricksa, az trudno uwierzyc ze przez diete…

 13. Hector tez mial zjesc Hendricksa , a s tak sie nie stalo, tutaj tez widze jakas decyzje mimo iz nie zbyt lubie obzartucha, ale to chyba koncowka podrozy Hendricksa, az trudno uwierzyc ze przez diete…

  Tyle ze Lombard ma podobne warunki fizyczne do Hendricksa a wszyscy wiemy jak sie skonczyla ostatnia walka z Timem ktory byl duzo wiekszy.

  Borachinha jest chyba jeszcze wiekszy od Tima i grozniejszy, ufc jest chyba wkurwione na Hendricksa i chce go wyjebac 😀

 14. Tyle ze Lombard ma podobne warunki fizyczne do Hendricksa a wszyscy wiemy jak sie skonczyla ostatnia walka z Timem ktory byl duzo wiekszy.

  Borachinha jest chyba jeszcze wiekszy od Tima i grozniejszy, ufc jest chyba wkurwione na Hendricksa i chce go wyjebac 😀

  Widzą, że z Rumcajsa nic już nie będzie. Do półśredniej nie zejdzie, w średniej sobie nie radzi, a Brazol młody jest, walczy efektownie (9 nokautów i 1 poddanie, prawie wszystkie skończenia w 1 rundzie), więc chcą go wypromować. Hendricksowi zostaje Bellator :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.