Robert Ruchała Patryk Kaczmarczyk krótko zareagowali na ogłoszenie ich kolejnej walki. Czołowi piórkowi z Polski zmierzą się ze sobą 11 maja na gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie w Trójmieście.

Podczas wczorajszej gali KSW Epic potwierdzona została oficjalnie gala XTB KSW 94 w Ergo Arenie w Trójmieście. Podczas tego wydarzenia zobaczymy walkę o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej polskiej organizacji. W pojedynku o taką stawkę zmierzą się ze sobą Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk. Zawodnicy krótko zareagowali na potwierdzenie zestawienia w swoich mediach społecznościowych.

25-letni Ruchała (9-1 MMA) wejdzie do rewanżu z Kaczmarczykiem po porażce z Salahdine Parnassem. W przeszłości wygrywał z m.in. Lom-Ali Eskievem czy Damianem Stasiakiem. 5 z 9 wygranych w karierze zdobywał przez decyzje sędziowskie. Obecnie przebywa on w American Top Team na Florydzie, gdzie trenują także Mateusz Rębecki i Mateusz Gamrot.

25-letni Kaczmarczyk (11-2 MMA) wejdzie do rewanżu z Ruchałą po trzech wygranych z rzędu. W ostatnim pojedynku w fantastycznym stylu rozprawił się z bardziej doświadczonym Danielem Rutkowskim. 5 z 11 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Obecnie do walki przygotowuje się na Florydzie w USA w klubie Kill Cliff FC. W pierwszej walce z Ruchałą musiał uznać wyższość rywala, który pokonał go przez decyzję sędziowską na KSW 64 w 2021 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

WSOF
Light Heavyweight

3,367 komentarzy 9,803 polubień

Sebek Ruchała cie znowu zastopuje chłopcze :lol:

Odpowiedz polub

Avatar of J.K
J.K

Bellator
Middleweight

4,461 komentarzy 15,240 polubień

Kaczmarczyk 2.0 to weźmie

Odpowiedz polub