caw2

Wszyscy zawodnicy zrobili wagę przed jutrzejszą galą UFC Fight Night 74. Valerie Letourneau co prawda minęła się o funta z limitem przy pierwszej próbie, lecz po godzinie zbiła nadmiar do 116 funtów.

Walka wieczoru:

145 lbs.: Max Holloway (145) vs. Charles Oliveira (145.5)

Główna karta (Fox Sports 1)

170 lbs.: Neil Magny (170.5) vs. Erick Silva (171)
170 lbs.: Patrick Côté (170) vs. Josh Burkman (170)
155 lbs.: Chad Laprise (155.5) vs. Francisco Trinaldo (155.5)
155 lbs.: Olivier Aubin-Mercier (155) vs. Tony Sims (155.5)
115 lbs.: Maryna Moroz (115) vs. Valérie Létourneau (116)

Karta wstepna (Fox Sports 1)

155 lbs.: Sam Stout (155) vs. Frankie Perez (155.5)
135 lbs.: Yves Jabouin (135) vs. Felipe Arantes (135.5)
205 lbs.: Marcos Rogério de Lima (205) vs. Nikita Krylov (205.5)
125 lbs.: Chris Kelades (125.5) vs. Chris Beal (126)

Karta wstepna (UFC Fight Pass)

155 lbs.: Shane Campbell (155) vs. Elias Silvério (154.5)
205 lbs.: Misha Cirkunov (205) vs. Daniel Jolly (204)

49 KOMENTARZE

 1. Dawajcie szybko galę, bo już mam od tygodnia drgawki. UFC przyzwyczaiło do gal co tydzień, a teraz takie przerwy :sad:. Kozacka karta i do tego walka przyszłej rywalki Asi, powinna to ogarnąć w pierwszej rundzie Maryna i na zastępstwo za tego chłopa z Brazylii.

 2. Kurtfa myślałem, że gala dzisiaj… Przecież nie będę siedział do w niedzielę do 2 w nocy żeby Marynę zobaczyć.

 3. Kurtfa myślałem, że gala dzisiaj… Przecież nie będę siedział do w niedzielę do 2 w nocy żeby Marynę zobaczyć.

  czemu gardzisz MMA?

 4. czemu gardzisz MMA?

  Może nie każdy ma 13 lat jak ty, by zarywać nocki w niedzielę, bo w poniedziałek tylko przyroda to wymagający przedmiot?

  EDIT:

  Słabiutka godzina, no ale będę. Trzema się z jakimiś zakładzikami namyśleć.

  Michi wstawił swoje typy wyżej, więc ja idę na całość!

 5. Może nie każdy ma 13 lat jak ty, by zarywać nocki w niedzielę, bo w poniedziałek tylko przyroda to wymagający przedmiot?

  Miszon, poniosło Cię… Przyra dopiero za tydzień, pojutrze mam jeszcze wolne.

 6. Nie no, ludzie, tak się nie będziemy bawić. To nawet nie jest temat o Conorze McGregorze, żeby na solówki się umawiać.

 7. ="Cloud, post: 1076376, member: 116 ludzie, tak się nie będziemy bawić. To nawet nie jest temat o Conorze McGregorze, żeby na solówki się umawiać.

  Czemu usunąłeś mojego posta a zostawileś obraźliwy wpis tego typa.

 8. Czemu usunąłeś mojego posta a zostawileś obraźliwy wpis tego typa.

  bo to jego drugie konto, spojrz nawet offline jest

 9. poważnie coś takiego było ? 😆

  Taran wyzwał mnie na solówkę? o.O

  Komuś znudziło się oddychanie prostym nosem 😆

  przynajmniej będzie co analizować na przyrodzie 1 września

 10. bo to jego drugie konto, spojrz nawet offline jest

  Alibabo-alebabo, byłem już alterkontem @baju , @straszny_raptor a teraz @Cloud . Kiedyś oficjalnie stanę się twoim alterkontem, czy będziesz pierdolił takie bajki ala mahonek do momentu, kiedy znowu zmienisz konto, bo znowu wszyscy będą po tobie jechać?

 11. Link do ważenia, bo nigdzie nie ma.

  No i strasznie dziwnie ten YT jest zmieniony, pierwszy raz widzę oczekiwanie na audycję i tęsknię za tym sarym systemem 😀

 12. Karta zajebista pod kątem interesujących mnie zestawień lub pojedynczych zawodników i tego co pokażą. Choć może jeszcze nie mocno istotnych zestawień, ale chyba 1 raz od dawna będę musiał włącznie z prelimsami obejrzeć z odtworzenia, bo niestety w poniedziałek na rano.

  TeamCanada!

 13. Żelazna Dama w formie i limicie, a kanadyjka mogła się rozebrać i może by jej 116 lbs pokazało.

 14. Ziomek który obsługiwał wage to jakiś tuman,nigdy to tyle nie trwało.Maryna mi sie kojarzy z taką typową wieśniarą 😆 .OAM dobrze ubity ale padnie moim zdaniem.Tony stonowany rozdał ciastka i wie co należy zrobić.Nie wiem czy nie dośle hajsiwa bo mój bukmacherski zmysł podpowiada ,że te ciastka Oli to sam będzie wpierdalał na smutki.Zaczynam być fanem Tonego @Cloud wyczytałem gdzieś,że jego rodzina ma mocne korzenie bokserskie,tradycja z pokolenia na pokolenie.A sam Sims wygląda na skromnego spoko kolesia.

 15. Ziomek który obsługiwał wage to jakiś tuman,nigdy to tyle nie trwało.Maryna mi sie kojarzy z taką typową wieśniarą 😆 .OAM dobrze ubity ale padnie moim zdaniem.Tony stonowany rozdał ciastka i wie co należy zrobić.Nie wiem czy nie dośle hajsiwa bo mój bukmacherski zmysł podpowiada ,że te ciastka Oli to sam będzie wpierdalał na smutki.Zaczynam być fanem Tonego @Cloud wyczytałem gdzieś,że jego rodzina ma mocne korzenie bokserskie,tradycja z pokolenia na pokolenie.A sam Sims wygląda na skromnego spoko kolesia.

  Tak powinny wyglądać oficjalne typowania Betsafe 😀

 16. Tak powinny wyglądać oficjalne typowania Betsafe 😀

  Hahaha nie nabijaj sie Def !! 😆

  To wiesz jest typowo odemnie – takie spostrzeżenia

  Bardziej analitycznie podchodze w tematach bukmacherskich także sprawdzaj to! Oczywiście analizy analizami (przywiązuje do tego ogromną wage) ale czasami potrzeba czegoś więcej i bywa też tak,że analiza może być kompletnie nie trafiona choć cohones pod tym względem robi mega robote i jest tu sporo fachowców :beer:

 17. Valerie mocno się zmęczyła zbijając wage , to było widać ;/ mimo że dała radę to dużo ją to kosztowało , myślę ze skutki będzie można zobaczyć w walce 😛

 18. Tak czytam i tu, i na zagranicznych portalach – ludzie faktycznie się Morozową podniecają. I idą podobne teksty jak u Asi, ze Ukrainka jest "badassem", że jest najładniejsza w dywizji, ze coś tam i coś tam. Nie kupuję tego. Będzie Albu, będą pisac to samo. O każdej ładniejszej i wygrywającej będą tak pisać.

 19. Tak czytam i tu, i na zagranicznych portalach – ludzie faktycznie się Morozową podniecają. I idą podobne teksty jak u Asi, ze Ukrainka jest "badassem", że jest najładniejsza w dywizji, ze coś tam i coś tam. Nie kupuję tego. Będzie Albu, będą pisac to samo. O każdej ładniejszej i wygrywającej będą tak pisać.

  Bo się nie znają. Nie to co na cohones.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.