Patrick Cote (12-4) zmierzy się 5 lipca z Ricardo Almeida (9-2) na gali UFC 86 w Las Vegas. “The Predator” Cote po serii 4 porażek z rzędu w UFC w końcu wrócił na drogę zwycięstw pokonując 4 swoich ostatnich przeciwników (trzech w UFC), w tym piękne nokauty na Drew McFedries i faworyzowanym przez wielu Kendallu Grove.

Walka ta raczej nie będzie się tak jak ostatnie walki Patricka toczyć w stójce ponieważ jego przeciwnik Ricardo Almedia to trenujący u Renzo Gracie specjalista od jiu-jitsu. Almeida niedawno wrócił do UFC po 4 letniej przerwie od walk, pokonując w ciągu niespełna jednej minuty w swoim powrocie Roba Yundta przez gilotynę.

Source: fightnetwork.com