Jak poinformowała organizacja Bare Knuckle Fighting Championship Paige VanZant będzie bić się na gołe pięści!

Paige podczas UFC 251 walczyła o być albo nie być w największej organizacji MMA na świecie. Walkę z Amandą Ribas przegrała, a ponieważ był to ostatni bój w kontrakcie, zawodniczka pożegnała się z UFC w niezbyt miłych stosunkach.

VanZant od pewnego czasu głośno narzekała w mediach społecznościowych na zarobki w UFC. W wywiadach podkreślała, że przez 6 lat, zarobiłaby tyle samo mając normalną pracę i nie musząc ryzykować zdrowiem w klatce. Gdy w ostatniej konfrontacji musiała uznać wyższość rywalki, sam prezydent UFC nie szczędził złośliwych komentarzy. Dana White zapytany na konferencji prasowej po gali UFC 251 o przyszłość Paige VanZant w swojej firmie powiedział, że powinna przetestować swoją wartość negocjując z innymi organizacjami by sprawdzić ile jest naprawdę warta.

Nie wiemy na jakich warunkach Paige przeszła do Bare Knuckle Fighting Championship, ale fani zawodniczki nadal będą mogli ją oglądać rywalizującą w sportach walki.

30 KOMENTARZE

 1. dziewczyna pewnie planuje kolejne operacje plastyczne, a walki w BKFC to tylko ułatwienie dla pana chirurga :razz:utinlaugh:

 2. Chyba jednak aż takich kokosów na tym Instagramie nie zarabia. Gdyby zarabiała, to wybrałaby geraitora czy inne ONE Championship. Nie ryzykowałaby takich uszkodzeń twarzoczaszki.

 3. Baba jest babą i ubzdurać sobie wszystko może. Ale ma męża, mamagerów, trenerów! Gdzie oni są?

  :gdzie:

  To nie ludzie, to wilki. Przyssali się i ciągnął z PVZ ile mogą. Laska wspomniała, że zarabia46k+46k. Mogli się wykazać i podbić jej wynagrodzenie, albo za zbliżone pieniądze wysłać do innej organizacji (jej fagas, bo inaczej go teraz nazwać nie można, jest w Geriatorze. Mógł jakąś fuchę załatwić. Albo z One lub Rizin się dogadać. W Azji europejskie blondynki mogą liczyć na szczególne względy).

  No i potwierdziło się jak social media mieszają w głowach. Co po lajkach, obserwujących i mitycznej grubej kasie od sponsorów, jak w realu nie ma przełożenia nawet na nieznaczną podwyżkę?

 4. Mnie zastanawia tylko jak laski to robią że na jednym foto wyglądają jak by miały ogromne piersi a na innym takie tylko małe +.?

 5. Jak to mówił Karol z Kalisza – jebać! Kogo ona k obchodzi? Jest cienka jak sik pająka. Żeńska wersja chujowego sejdża. Niech już kurwa idzie w zapomnienie. Pejcz to pejcz tamto. Mmapudelek.pl

  Dajcie już na wstrzymanie.

 6. Nie widzę tego. Jedna, maksymalnie dwie walki i przejdzie do Bellatora albo wróci do UFC.

  I tak powinna błagać BKFC o jakąś totalną ogórzycę.

 7. No i potwierdziło się jak social media mieszają w głowach. Co po lajkach, obserwujących i mitycznej grubej kasie od sponsorów, jak w realu nie ma przełożenia nawet na nieznaczną podwyżkę?

  Z tego co donosi Helwani i reszta to Paige podpisała umowę na wiele walk wartą wiele milionów. Więc podwyżka bardzo znacząca 😉

 8. Z tego co donosi Helwani i reszta to Paige podpisała umowę na wiele walk wartą wiele milionów. Więc podwyżka bardzo znacząca 😉

  Łooooooooooo :wow:

 9. niezły cyrk robi się w tym bkfc

  Jeszcze Rondzia i można zamykać 🙂 masz rozpiskę dzisiejszego ONE co będzie o 14? Ring czy klatka ?

 10. Jeszcze Rondzia i można zamykać 🙂 masz rozpiskę dzisiejszego ONE co będzie o 14? Ring czy klatka ?

  jutro jest one

 11. jutro jest one

  Kurwa nie zwróciłem uwagi na rok , dziś powtórka będzie gali z 2019 😀 jutro same maj taj?

 12. Kurwa nie zwróciłem uwagi na rok , dziś powtórka będzie 😀 jutro same maj taj?

  a nie wiem, nie ogladam ich gal

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.