Oskar Piechota przegrał walkę podczas minionej gali TUF 27 Finale. Po świetnej pierwszej rundzie w wykonaniu Polaka dał się on zdominować w drugiej części starcia, a ostatecznie został poddany przez rywala. Piechota odniósł się do przegranej na swoim profilu na Facebooku.

Nie będę wypisywał tu żadnych haseł motywacyjnych, ani usprawiedliwień. Przegrałem walkę a to boli najbardziej. Bardzo…

Publiée par Oskar Piechota sur Vendredi 6 juillet 2018

Nie będę wypisywał tu żadnych haseł motywacyjnych, ani usprawiedliwień.
Przegrałem walkę a to boli najbardziej. Bardzo chciałbym, aby było inaczej, ale czasu nie cofnę. Mam do siebie duży żal i tylko do siebie, potrzebuje trochę czasu żeby to przełknąć. Dziękuje za wsparcie przed jak i po walce.

Była to pierwsza porażka w karierze Piechoty, który nie przegrał pojedynku od 2011 roku. Polak miał świetną szansę na skończenie walki w pierwszej rundzie, lecz nie zdołał on skończyć Geralda Meerschaerta przed czasem.

15 KOMENTARZE

 1. Jestem pewien, że Oskar wyciągnie odpowiednie wnioski i będzie tylko lepiej. Mimo że mocno mu kibicowałem, to uważam że nawet dobrze się stało. Oskar ma psychikę zwycięzcy i jeszcze nieraz dostarczy nam wielu pozytywnych emocji. Trzymaj się Pieczota !

 2. Trzymam kciuki, ta porażka może tylko pomoc w rozwoju Piechoty, zrobic cardio i material na top5 murowany. Robil co chcial w 1 rundzie . 2 wygrane i ta walka pokazaly ze nie jest w UFC przez przypadek, chetnie zobaczylbym eliminatora Jotko vs Piechota , obaj po porażkach

 3. Trzymam kciuki, ta porażka może tylko pomoc w rozwoju Piechoty, zrobic cardio i material na top5 murowany. Robil co chcial w 1 rundzie . 2 wygrane i ta walka pokazaly ze nie jest w UFC przez przypadek, chetnie zobaczylbym eliminatora Jotko vs Piechota , obaj po porażkach

  Skąd ta masochistyczna potrzeba pojedynków polsko-polskich w UFC, jak mamy tam kilku zawodników?… najlepiej jakby jeszcze któryś miał wypaść po porażce.

 4. Trzymam kciuki, ta porażka może tylko pomoc w rozwoju Piechoty, zrobic cardio i material na top5 murowany. Robil co chcial w 1 rundzie . 2 wygrane i ta walka pokazaly ze nie jest w UFC przez przypadek, chetnie zobaczylbym eliminatora Jotko vs Piechota , obaj po porażkach

  Dobrze gadasz, ale o Jotko vs Piechota zapomnij:joe:

 5. Skąd ta masochistyczna potrzeba pojedynków polsko-polskich w UFC, jak mamy tam kilku zawodników?… najlepiej jakby jeszcze któryś miał wypaść po porażce.

  Też tego nie rozumiem, lepiej nie walczyć ze swoimi. No chyba że walka dwóch Polaków o pas, wtedy to jak najbardziej

 6. Też tego nie rozumiem, lepiej nie walczyć ze swoimi. No chyba że walka dwóch Polaków o pas, wtedy to jak najbardziej

  To chyba jasne, jak ktoś chce oglądać walki Polaków z Polakami to niech ogląda KSW:beczka:

 7. Cisnienie chociaz z niego zeszlo bo to 0 w rekordzie tez zawsze siedzi zawodnikowi w glowie. Walki jeszcze nie ogladalem to wogole sie nie wypowiadam.

 8. Walka nadrobiona 🙁

  Ta przeklęta kondycja znowu zadecydowała w walce Polaka, ale nadal widzę w Oskarze sporego prospekta, póki był tlen to robił z rywalem co chciał.

 9. Głowa do góry ( o to się nie martwię) analiza co poszło nie tak w przygotowaniach, wyciągnąć wnioski, i przy kolejnej walce będzie bonus, bo umiejętności napewno nie zabrakło. Trzymaj się Oskar.

 10. Zmusilem się do obejrzenia tej walki ponownie. Wygladalo to tak jakby 30 sekund przed końcem 1 rundy ktos wyciagnal Oskarowi wtyczke z zasilaniem. Przedtem niby dominacja, ale jednak dosiad stracony zbyt łatwo. Oby szybko się pozbierał.

 11. Kurwa trzeba było to skończyć w pierwszej rundzie i byłoby gites, a tak jest średnio ciekawie. Mam nadzieję że nie podlamie się mocno i wróci silniejszy. War Piechota!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.