oskar piechota wyniki ważenia

Oskar Piechota (MMA 11-2-1) sobotniej wycieczki do Montevideo – Stolicy Urugwaju – nie może zaliczyć do udanych. Polak po słabym występie został poddany w drugiej rundzie przez Rodolfo Vieirę. „Imadło” ma teraz w UFC dwie porażki z rzędu i jego przyszłość w największej organizacji MMA na świecie jest niepewna.

Oskar, w tym niewątpliwie ciężkim dla niego momencie, znalazł chwilę by przekazać kilka słów dla swoich fanów. Na jego profilu na Facebooku możemy przeczytać poniższe słowa:

Dziękuje wszystkim za wsparcie, niestety kolejny raz wracam na tarczy. Rudolfo tego dnia był lepszy i nie mam nic do dodania, dziękuje mu za sportowa postawę przed jak i po walce.

Dziękuje wszystkim za wsparcie, niestety kolejny raz wracam na tarczy. Rudolfo tego dnia był lepszy i nie mam nic do dodania, dziękuje mu za sportowa postawę przed jak i po walce.

Publiée par Oskar Piechota sur Samedi 10 août 2019

Piechota przygodę z Ultimate Fighting Championship udanie rozpoczął w październiku 2017 roku, kiedy wypunktował Jonathana Wilsona. Później przyszło zwycięstwo przez nokaut z Timem Williamsem. „Imadło” następnie przegrał z Geraldem Meerschaertem, a po długiej przerwie ze wspomnianym wyżej Rodolfo Vieirą.

32 KOMENTARZE

 1. :iamdone:

  BreakingNews :

  Oskar Piechota zwolniony z UFC

  Dana White (UFC President): Oskar tamtego dnia byl słabszy. Nie mam nic do dodania…

 2. Dziękuje wszystkim za wsparcie, niestety kolejny raz wracam na tarczy. Rudolfo tego dnia był lepszy i nie mam nic do dodania, dziękuje mu za sportowa postawę przed jak i po walce

  Krótko, zwięźle i na temat. Bez wywodów, bez pierdolenia o kontuzjach w dniu walki, sraczce, złamanym paznokciu itd.

  Trzymam kciuki za dalsze walki Oskara, mam nadzieję że go nie zwolnią z UFC

 3. Otelepać się i do tablicy, jakby nie było trudno, to by nie była najlepsza liga na świecie. Dał nam przykład Jan Błachowicz. Ja wierzę, że to nie koniec przygód Oskara w UFC.

 4. To jest w ogóle interesujący temat , dlaczego ? Dlaczego tak super się zapowiadało ? Dlaczego tak super się prezentował na początku ? A teraz jakby coś nie grało.. jakby coś z psycha , oby odnalazł problem i wrócił na pełnej

 5. Zamiast promować walkę Janka na twitterze, która dla łysej kanalii jest tak kusząca jak Cyborgowa, lepiej skupic się na akcji

  #PiechotavsSheikhAzaitarAbuDhabi

 6. Salima trzymali

  Helda trzymali

  Grabowskiego trzymali

  To czemu kurwa Oskar ma odpaść po 2 przegranych?

  Bo się zapewne skończył kontrakt . Gdziekolwiek będzie Powodzenia w kolejnych walkach! .

 7. Nie ma wątpliwości, że Oskar ma umiejętności, żeby namieszać w swojej wadze. Tylko w ostatnich walkach brakowało jakby głodu walki, zdecydowania w ataku i pewności siebie. Skromne chłopaki często nie wierzą w swoje możliwości. Może warto nad tym popracować? Tak czy inaczej trzymam kciuki i życzę dalszych sukcesów, bonusów i widowiskowych starć.

 8. I jak tu go nie lubić.

  Krótko, zwięźle i na temat, bez pierdolenia głupot i wymyślania przyczyn porażki.

 9. Szacun za avatar:lizoremotmaly2:

  P.S. Kolega pyta o źródło.

  Pomógłbym jak bym wiedział ale niestety nie wiem skąd to mam, odkurzone… chyba z instagrama

 10. Niestety przegrana, ale nie można zawsze wygrywać. Przeciwnik kot.

  Oskar na pewno jeszcze nie powiedział ostatniego słowa i wierzę w to, że wróci silniejszy!

  Bardzo zacna postawa po walce, za takich zawodników na poziomie (tu nie mówię o poziomie sportowym, tylko poziomie kultury) zawsze będę trzymał kciuki

 11. To jest w ogóle interesujący temat , dlaczego ? Dlaczego tak super się zapowiadało ? Dlaczego tak super się prezentował na początku ? A teraz jakby coś nie grało.. jakby coś z psycha , oby odnalazł problem i wrócił na pełnej

 12. eee znisczyłeś mi wyobrażenie o niej. myślałem ze są naturalne. iiii wogóle mi sie n ie podoba. ban

  :razz:utinlaugh::korwinstupid:

 13. To jest w ogóle interesujący temat , dlaczego ? Dlaczego tak super się zapowiadało ? Dlaczego tak super się prezentował na początku ? A teraz jakby coś nie grało.. jakby coś z psycha , oby odnalazł problem i wrócił na pełnej

  no po kontuzji. daleka podróż , a niema hajsu jak Janek zęby sie zaaklimatyzować. Nie miał z czego bo nie miał siły,Było widać.

  Aczkolwiek sam się wepchnął w to poddanie. Bo za bardzo chciał, chciał wstać. No i to był błąd. Poprzedniej walki nie widziałem, ale chyba tez podobnie, popełnił jakiś głupi błąd. Noto powinien jednak wziąć to sobie do serca. i kalkulować ryzyko w walce.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.