Awantura na KSW 58. Niezadowolony narożnik Uroša Jurišića wszedł do klatki po tym jak werdykt został ogłoszony na korzyść Shamila Musaeva. Jednak największe kontrowersje wzbudził atak zawodnika, który zwyciężył na przegranym, który nie wykazywał żadnej agresji.

Narożnik przegranego wszedł do środka klatki by otwarcie zaprotestować odnośnie niesłusznego w ich mniemaniu werdyktu sędziowskiego. Na to wtargnięcie zareagowała ochrona oraz właściciele organizacji KSW, którzy starali się uspokoić narożnik Jurisica. Gdy wszystko wydawało się już opanowane, po drugiej stronie klatki Shamil Musaev podszedł do Uroša Jurišića, złapał go w pół, rzucił o matę i zaczął uderzać w twarz. Zaatakowany nie przejawiał żadnej agresji.

Było to tragiczne, niesportowe i zupełnie zbędne zachowanie Shamila, dla którego to być może ostatni występ w klatce KSW po tak fatalnym występku.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.