W czwartek 12 stycznia doszło do tragicznego wypadku na torach w Wejherowie. Patryk Hebel zginął potrącony przez pociąg. Zawodnik K-1 osierocił dwójkę małych dzieci. Trwa zbiórka pieniędzy dla rodziny mężczyzny.

Linki do zbiórki: https://pomagam.pl/3kg3rt

Informacja prasowa:

27-letni Patryk Hebel zginął w tragicznym wypadku. Był utalentowanym sportowcem, osierocił dwójkę małych chłopców: Franka (1,5 roku) i Oliviera (6 lat). To przede wszystkim
dla nich trwa zbiórka na portalu Pomagam.pl.

– W czwartek zginął nasz przyjaciel, utalentowany kickboxer, ale przede wszystkim kochający ojciec i mąż Patryk Hebel. Chcemy w jakiś sposób pomóc rodzinie naszego przyjaciela – czytamy w opisie zbiórki dla rodziny Patryka.

12 lutego Hebel miał zawalczyć na gali Silesian MMA w Bytomiu. W debiucie pod szyldem wspomnianej organizacji wygrał przez TKO z Mariuszem Radziszewskim. Kilka miesięcy później pokonał Piotra Wołowika. Jego kariera rozwijała się modelowo. Był bardzo utalentowanym zawodnikiem K-1 i miał ogromne szanse na sukces.

Chłopcy jednak nie stracili aspirującego zawodnika, ale przede wszystkim Tatę. Żadne pieniądze nie zrekompensują straty kochającego męża, czy ojca. Mogą jednak pomóc zapewnić spokojną przyszłość dla rodziny Patryka. W obliczu tragedii, przynajmniej o pieniądze nie musieliby się martwić. Rodzinę Patryka można wesprzeć wpłacając środki bezpośrednio na zbiórkę na portalu Pomagam.pl. Chłopcy stracili ojca, jednak niech nie tracą wiary w dobro drugiego człowieka.

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w trudnych chwilach, realizację projektów społecznych i kulturalnych. Od grudnia 2021 roku przy portalu działa Fundacja Pomagam.pl.