OBÓZ_KSW_FINAL

Przypominamy że już za za 5 dni startuje pierwszy turnus 10 obozu KSW. Od 12-ego rusza drugi. Wszyscy zainteresowani mogą jeszcze jechać a więcej informacji o tym jak to zrobić znajdą poniżej:

Jubileuszowy, dziesiąty Obóz KSW już w lipcu! W tym roku organizujemy dwa turnusy, a jednym z trenerów będzie polski rodzynek w UFC, Krzysztof Soszyński!

Pierwszy turnus trwać będzie od 3 do 12 lipca, drugi zaś trwać będzie od 12 do 21 lipca. W tym roku po raz pierwszy odwiedzimy Giżycko i tamtejszy Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich.
Oprócz wspomnianego Soszyńskiego w składzie trenerskim będą m.in. Marcin Różalski i Piotr Jeleniewski oraz kilka innych postaci związanych z Federacją KSW.
Koordynatorem całego przedsięwzięcia będzie Michał Garnys z 4SportLAB który odpowie na wszystkie pytania zainteresowanych pod nr. telefonu +48 510-301-130 oraz mailem [email protected].

Koszt jednego turnusu to 1650PLN. Osoby zainteresowane obozem mogą zgłaszać się za pośrednictwem formularza, który znajduje się tutaj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.