10636016_761297483931049_8132748842686593586_n

Ogłoszenia:

Już dziś serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież(chłopcy i dziewczyny) oraz dorosłych na nowy nabór do grup MMA oraz dzieci do grupy JUDO. Treningi rozpoczynamy 1 września

Rozpiska grup naborowych:

Dzieci MMA (6-12 lat)

Poniedziałek 17:00 ul. Gietkowska 9c/2
Czwartek 17:00 ul. Gietkowska 9c/2

Grupa młodzieżowa MMA (13-18lat)

Poniedziałek 16:00 ul. Grunwaldzka 9
Środa 16:00 ul. Grunwaldzka 9

Grupa dla dorosłych MMA( +18 lat)

Wtorek 19:00 Grunwaldzka 9
Czwartek 18:30 Grunwaldzka 9

Dzieci JUDO (6-12lat)

Wtorek 17:00 ul. Gietkowska 9c/2
Piątek 17:00 ul. Gietkowska 9c/2

Nabór do grup BJJ i Muay Thai rozpoczniemy od października.

Poniżej film promujący nabór

18 KOMENTARZE

 1. Serio, moment wybrali najgorszy jaki mogli. Trzeba było zacząć później i Przełożyć ten nabór o tydzień lub dwa. No albo wcześniej ale kto by się spodziewał tego co się stało

 2. Mi się wydaje, że fani wyolbrzymiają i aż tak mocno nie odbije się to ani na MMA, ani na Arrachionie. Nie przesadzajmy, sprawa w większych mediach nie jest tak głośnia. Najgłośniej jest w branżowych, w reszcie były jakieś wzmianki i to wszystko, przeciętny Janusz przeczytał, pomyślał nad tym 5 minut i ma to teraz w dupie. Choć fakt, że nabór w złym czasie.

 3. Batman

  Tylko, że nabór jest głównie w Olsztynie, a tam jest o tym cholernie głośno. Myślisz, że jakiś rodzic puści dziecko do klubu gdzie trenował przestępca?

 4. Wpadłem poczytać komentarze. Wiadomo, że bezpośrednio klubu nikt nie obwinia ale spodziewałem się heheszków. Może powinni stworzyć jedną grupę na wzór legii cudzoziemskiej, czy coś? 😉

 5. Zbliza sie wrzesien, wiec naturalne sa nabory we wszystkich klubach sportowych. Calkowicie zrozumiale, ze staraja sie zachowac normalne funkcjonowanie, klubu przeciez nie zamkna. Ponadto informacje o tym naborze i film promocyjny  pojawily sie juz przed cala akcja z zatrzymaniami.

 6. Z tego co wiem rodzice dzieci stoją murem za trenerami którzy z całą sprawą nie mają nic wspólnego. Nabór w tym terminie to normalna sprawa i był zaplanowany już dużo wcześniej. 

 7. Def

  Ja też nie zamierzam powiedzieć złego słowa o trenerach. Nie chodzi mi o rodziców dzieci, które tam trenują, tylko o rodziców niedoszłych kandydatów. Większość ostatnie wiadomości na pewno odstraszą i wcale się temu nie dziwię z resztą.

 8. No mam nadzieję że tak się nie stanie bo Paweł z Szymonem zrobili tam naprawdę kawał dobrej roboty jeśli chodzi o trening dla najmłodszych. No nic, czas pokaże. 

 9. Czesc rodzicow potencjalnych podopiecznych pewnie faktycznie moze to odstraszyc, z drugiej strony wiele osob ma juz swiadomosc, ze  treningi w Arrachionie czy jakimkolwiek innym klubie sportowym niosa za soba znacznie mniej zagrozen niz chociazby niekontrolowany dostep do internetu. Malo kto decyduje sie na pozbawienie swojego dziecka dostepu do sieci tylko z tego powodu, ze mnostwo w niej zagrozen i zwyklego gowna.   

 10. Ale postawmy sie na miejscu rodzica tez. Otwierasz gazete olsztynska i czytasz, ze CBS rozbilo grupe, z ktorej 4 czlonkow trenowalo na stale w danym klubie, a jeden z nich jest poszukiwany przez Interpol za zabojstwo. No to jednak delikatna refleksja i niepewnosc jest, mimo, ze trenerzy nic do tego nie maja i sa swietni w swoim fachu.

 11. To widzimy się we wrześniu  

   

  a tak na poważnie nie wiem co nie tak jest z kwestią naboru idzie wrzesień, a przenoszenie całej sytuacji z zatrzymaniem AS etc. na cały klub to nieporozumienie.

 12. Za chwilę sprawa ucichnie, areszt i proces to kwestia miesięcy,  a może i lat, trudno żeby klub zawiesił działalność do wyjaśnienia sprawy. Mam nadzieję, że sprawa nie jest "rozwojowa" i to koniec zatrzymań ludzi ze środowiska. 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.