Telewizja KuszoTV.pl doszło do porozumienia z organizatorami Mistrzostw Polski w Kick-Boxingu K1 Rules 2012, w sprawie realizacji transmisji na żywo z gali finałowej powyższej imprezy.

Rozpoczęcie transmisji przewidziane jest na godzinę 17:00, kiedy to oficjalnie wystartuje część finałowa rozgrywanych Mistrzostw. Oprócz przekazu video, telewizja KuszoTV.pl zadba również o obsługę audio. Do każdej z walk usłyszymy komentarz Marcina Jana Orłowskiego, dodatkowo po każdej walce zobaczymy również wywiady z zawodnikami.

Telewizja KuszoTV.pl to jedna z najstarszych telewizji internetowych w Polsce, oferujących transmisje na żywo z imprez sportowych, kulturalnych oraz biznesowych. Swoją działalność rozpoczęła w roku 2009, kiedy to przeprowadziła pierwsze w Polsce transmisje spotkań 3 ligi piłkarskiej. W późniejszym okresie realizowała również rekordowy pod względem oglądalności przekaz internetowy, mecz Polonia Warszawa vs Buducnost Podgorica. Obecnie KuszoTV.pl skupia się na transmisjach imprez skali ogólnopolskiej oraz europejskiej. W swojej ramówce prezentuje między innymi cykl Driftingowych Mistrzostw Polski. Transmisja z Mistrzostw Polski w Kick-Boxingu, będzie drugą w historii telewizji KuszoTV.pl imprezą sportów walki realizowaną na żywo.

Transmisja z gali 22 kwietnia , około godziny 17:00 w środku posta

 

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.