unnamed (3)

W dniu 28 czerwca odbędzie się kolejne, bo już trzecie seminarium szkoleniowe z zakresu walki w parterze, które w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji organizuje MMA TEAM Ostróda. Pierwsza tego typu impreza odbyła się 07 grudnia 2013 roku i przyciągnęła wielu pasjonatów brazylijskiego jiu-jitsu, a poprowadził ją jeden z najlepszych polskich grapplerów Maciej „Alf” Glabus.

W kolejnej mającej miejsce w dniu 01 lutego 2014 roku edycji, ostródzki klub MMA odwiedził Marcin „Różal” Rożalski. Tym razem popularny „Różal” przyciągnął jeszcze większą ilość pasjonatów sportów walki, którzy mogli szlifować swe umiejętności w tzw. „stójce”, gdzie zasadniczą rolę odgrywają uderzenia i kopnięcia. Warto dodać, że wśród uczestników obu seminariów znaleźć można było oprócz przedstawicieli lokalnych klubów zawodników z odległej Warszawy, Grudziądza czy też Brodnicy. Niewątpliwie atrakcją byli sami prowadzący ale seminarzyści już wówczas chwalili dobrą organizację warsztatów, zapowiadając swoje uczestnictwo w kolejnych edycjach. Oba seminaria zauważone zostały także przez największe krajowe portale branżowe, a materiał filmowy z ich przebiegu zamieszczony na portalu You Tube oglądnęło do tej pory ponad osiem tysięcy osób.

W planowanej na 28 czerwca trzeciej z kolei odsłonie, organizatorzy czyli MMA TEAM Ostróda, ponownie postawili na Macieja „Alfa” Glabusa. Poprzednie seminarium z udziałem tego zawodnika i trenera bjj związanego m.in. z takimi klubami jak Bersekers Szczecin czy Ankos Zapasy Poznań niosło ze sobą dużą wartość merytoryczną. Bogaty warsztat „Alfa” ale też jego osobowość sprawiły, że nawiązano z tym szkoleniowcem stałą współpracę owocującą kolejnym spotkaniem. Warto też nadmienić, iż przy okazji zaplanowanego seminarium, „Alf” oficjalnie przekaże nam prototypy nowych rashguard stworzonych specjalnie dla MMA TEAM Ostróda przez reprezentowaną przez Maćka markę Extreme Hobby. Zaraz po wakacjach już od września, stroje klubowe w nowej bogatej aranżacji charakteryzować będą ostródzki TEAM na matach i ringach krajowych imprez sportowych. Sobotnie seminarium to ostatnie wydarzenie przed początkiem wakacji w naszym klubie, toteż przy udziale naszego gościa zwieńczone ono zostanie tradycyjnym „klubowym grillem”, gdzie podsumowane będzie minione półrocze jak również nakreślone zostaną plany na pozostałe sześć miesięcy br.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.