unnamed

Nadesłał Krzysztof Ciesielczyk:

W minioną sobotę 01.02.2014 na hali OCSiR mieliśmy okazję gościć Marcina Różalskiego. Popularny „Różal” poprowadził w tym dniu dwa treningi dla blisko 60 zawodników. W zajęciach oprócz MMA Team Ostróda udział wzięli reprezentanci: Kokoro Gym Grudziądz, Kaliniak Team Mrągowo, Iguana, Berserkers Team Olsztyn, Oxygen MMA TEAM, Arrachion MMA Iława, Fight Team MMA Brodnica, Agoge Port Club Mława oraz Gladius Ostróda. W trakcie zajęć szlifowaliśmy kombinacje kopnięć i uderzeń mających zastosowanie zarówno w walkach kickbokserskich, jak i pojedynkach rozgrywanych w formule MMA. W przerwie pomiędzy kolejnymi treningami Centrum Dobrego Smaku zadbało o „naładowanie baterii”, serwując dla wszystkich uczestników ciepły posiłek. Zaraz po nim odbyło się losowanie, które przeprowadził popularny „Różal”. Konkursowe nagrody w postaci sprzętu do sportów walki ufundowała w tym przypadku firma Samuraj. O uzupełnienie utraconych wraz z potem elektrolitów zadbał z kolei sklep Mariana Kociołka z Ostródy. Imprezie towarzyszyła koleżeńska atmosfera, która sprzyjała zarówno poszerzaniu wiedzy, jak i wymianie doświadczeń.

Seminarium z Marcinem Różalskim było drugim tego typu wydarzeniem, po grudniowym szkoleniu prowadzonym przez Macieja „Alfa” Glabusa. Organizator ma w planach kolejne seminaria, na które chce zapraszać topowych zawodników polskiej sceny MMA/BJJ.

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajne seminarium. Różal pokazał pare fajnych technik. Nie będzie to ostatnie seminarium w Ostródzie. Zapraszam wszystkich z okolic i nie tylko na kolejne tego typu imprezy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.