powerwomen portale

 

Informacje prasowe:

13 Czerwca 2015 roku na dniach Pabianic ( Koło Łodzi ) odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Po raz pierwszy w Polsce będziemy świadkami zawodów mma i bjj tylko dla kobiet o nazwie „Power Women „. Nie przypadkowa to nazwa. Joanna Rogowska organizatorka zawodów „Power Kids” największej i najlepszej imprezy w Bjj dla dzieci w naszym kraju idzie krok dalej i wyciąga ręce do wszystkich trenujących Pań mma i bjj. Jak Power i Rogowska to wiadomo że to nie będą zwykłe zawody.

– Wszystkie kobiety startujące tego dnia będą mogły bezpłatnie skorzystać z porad dietetyka, kosmetologa, fryzjerki i wszystkim innych specjalistów związanych z kobietami. To ich święto i bardzo bym chciała, by mogły się poczuć tego dnia wyjątkowo.- mówi nam Asia. Z tego co udało nam się dowiedzieć sponsorów już jest bardzo wielu ,a zainteresowanie wydarzeniem wśród mediów jest bardzo duże. Więcej możecie dowiedzieć się na facebooku wydarzenia.

Projekt Power Women popiera Irena Preis czarny pas Bjj i organizatorka sparingów na obcasach.Od strony MMA piątkę z Asią przybija Karolina Kowalkiewicz mistrzyni KSW. Wstęp na widownię będzie bezpłatny .

Głównym sponsorem zawodów jest firma Oriflame.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.