praca

Firma Muscle Power, odpowiedzialna za prowadzenie oficjalnego sklepu internetowego serwisu MMARocks poszukuje osoby do jego obsługi.

Jeśli pasjonujesz się sportem, znasz się na suplementach i odżywkach oraz zdrowym odżywianiu i szukasz pracy w stabilnej ciągle rozwijającej się firmie to praca właśnie dla ciebie. Uwaga: szukamy osoby z terenu Częstochowy lub okolic.

Oferujemy pracę na pełen etat w siedzibie firmy w Częstochowie. Niezbędna biegła obsługa komputera, programu do obróbki zdjęć, mile widziana znajomość rynku.

Prosimy wysyłać swoje CV na adres : [email protected] dodając w tytule mejla „Praca MMARocks”.

7 KOMENTARZE

  1. Na suplach się znam. Wydałem na nie miliony. Dietetyka nie jest mi obca, w tym roku kurs trenera robię. O MMA coś tam wiem, obróbka graficzna w małym palcu i chętnie bym zmienił pracę na stabilniejszą. Co ciekawe handlowałem suplami, a IHS znałem jak jeszcze się nazywało Golden Lion Series. Otwórzcie filię w stolicy 😀

  2. Dobra, poszło. Komu dać w łapę by to CV przepchnąć dalej? 🙂

  3. ZGŁASZAM SIĘ, ALE NAWET GIMNAZJUM NIE MAM, ALE PO ZNAJOMOŚCI SIĘ COŚ ZAŁATWI.

  4. Podbijam, ponownie szukamy osoby do obsługi sklepu MMARocks. Niestety poprzednia osoba z którą naprawdę świetnie się pracowało z powodów osobistych zrezygnowała z pracy po kilku tygodniach 🙁

  5. Jon Jones i Brock podobno szukają zatrudnienia w branży odżywek, doświadczenie solidne. :mamed:

  6. Apeluje do mmarocks o czym z resztą już rozmawiałem z osobą werbującą na te stanowisko: ZATRUDNIJCIE ZDALNIE OSOBĘ NIEPEŁNOSPRAWNĄ! 3/4 WYNAGRODZENIA ODDA PAŃSTWO W RAMACH BARDZO PROSTEJ PROCEDURY. W TEN SPOSÓB ZYSKUJE SIĘ DYSPOZYCYJNEGO CZĘSTO DOŚWIADCZONEGO PRACOWNIKA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.