Gracie Barra Łódź oraz federacja „RING XF” zaprasza na pierwszy obóz sparingowy, który odbędzie się w dniach 23-25.03.2011 r. w siedzibie klubu w Łodzi. Do dyspozycji uczestników będą dwie maty, oktagon oraz siłownia. Planujemy jeden trening w piątek oraz po dwa treningi w sobote i  w niedziele.  Ilość osób na obozie jest ograniczona, ze względu na gabaryty naszej sali treningowej.

W zamysle chcemy , aby w kazdej kategorii wagowej było po 6 zawodników. Cena za oboz to 150 złoty. W ramach ceny  oferujemy w/w treningi , 7 posilków , kawa i herbata bez ograniczeń, spanie na macie w akademii „Gracie Barra Łódź” lub możliwe spanie poza nią na własną rękę.tanie noclegi poniżej.

http://www.nocowanie.pl/noclegi/lodz/kwatery_i_pokoje/87126/www,87126.html

Jednak polecamy naszą Akademię  ponieważ ogrzewanie jest miejskie w związku z tym ciepło jest non-stop a do tego w klubie jest pełen węzeł sanitarny. Do dyspozycji uczestników bez dodatkowych kosztów będzie również masażysta oraz fizjoterapeuta. Całość poprowadzi  Marcin „Rodżu” Rogowski.

W obozie możemy potwierdzić już udział kilku naszych zawodników:

Adam Zając, Wiktor Sobczyk, Jordan Błoch, Kamil Szymuszowski, Marcin Lasota, Rafał Nowasielski, Janusz Staszewski, Adam Świderski, Tobiasz Kudra, Mateusz Ostrowski.

Zainteresowanych prosimy o maile na adres [email protected].

Bardzo prosimy o przemyślane zgłoszenia ponieważ jest naprawdę mało miejsc a jeśli się pozgłaszacie a potem zrezygnujecie zabierzecie możliwość uczestnictwa innym osobom .

Pozdrawiam

Asia Rogowska

3 KOMENTARZE

  1. Szkoda że tak krótko. Przydala by się większa oferta obozów bo ten KSW to zdecydowanie za drogo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.