act_logo (1)

Informacja prasowa:

Trenowanie sztuk walki to coś więcej niż tylko sport. To praca nad charakterem, pewnością siebie oraz naturalny środek na depresję. Wraz z wejściem na salę zostawiasz za sobą niemal wszystkie problemy, nie słyszysz głosu nielubianego szefa, nie widzisz znienawidzonych kolegów ze szkoły. Szacunek wypracujesz ilością pracy i wysiłku włożonego w każdy pojedynczy trening, talent jest sprawą drugorzędną.

Team prowadzi Jakub Zawadzki, czarny pas pod Abmarem Barbosą. Medalista najważniejszych turniejów brazylijskiego jiu jitsu w Polsce. W swoim trenerskim CV ma takich zawodników MMA jak Maciej Górski czy startującego na galach KSW Anzora Azhieva. Jego podopieczni zdobywają medale na niemal wszystkich amatorskich zawodach mma/bjj w Polsce. Patronem teamu jest sam Robert Drysdale.

Dlaczego ACT?Team spirit ma tutaj wyjątkowe znaczenie. Razem trenujemy, razem wygrywamy. Przyjaźnimy się nie tylko na macie, a także poza nią. Wspólnie oglądamy walki, kibicujemy naszym zawodnikom. Wspieramy się nie tylko w sportowych dziedzinach.  Ponadto, klub odwiedza regularnie wielu utytułowanych zawodników ze świata BJJ. Seminaria prowadzili tutaj m.in. Przemysław Gnat, Filip Sadowski. Zawodnicy ACT są także uczestnikami letnich obozów treningowych polskich filli Drysdale Jiu Jitsu.

Dla kogo?

Dla ciebie.
Niezależnie co jest twoją motywacją, lepsze samopoczucie, rozwój fizyczny czy też może ambicje zawodnicze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczą jedynie chęci do trenowania. Serio.

Nabór zaczynamy od 7 stycznia. Zapraszamy na treningi z Brazylijskiego Jiu Jitsu, Muay Thai, MMA oraz Submission Fighting. Przyjdź i przekonaj się, że sporty walki to wspaniała przygoda.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.