kurs mma

Zapraszamy na kurs – Trener MMA od podstaw.

Kurs trwa od 05.03.2016-17.04.2016 czyli 6 weekendów

Szkolenie obejmuje:

-szkolenie Instruktor MMA – część teoretyczna i praktyczna
-podstawy Treningu Funkcjonalnego w Sportach Walki -praktyka
-podstawy Żywienia i Suplementacji w Sportach Walki -teoria
-podstawy anatomii funkcjonalnej-teoria

Po 6 weekendach kursant zdaje egzamin teoretyczny z części ogólnej oraz części teoretycznej kursu, oraz przechodzi do części praktycznej, która zostanie oceniona przez wykładowców. Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje Legitymację Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności Instruktor MMA, a także Certyfikat Trenera MMA w języku polskim i angielskim.

10 KOMENTARZE

 1. pczar1

  Pytam poważnie bez cynizmu. Jaki jest zysk z posiadania takiego papierka?

  Żaden, prócz dokumentu potwierdzającego jakieś tam umiejętności.

 2. pierwszy dyplom, a konkretnie legitymacje instruktora rekreacji ruchowej Jeleniewski zdobyl w 1993 roku na kursie zorganizowanym w Warszawie, za czesc teoretyczna odpowiadal wtedy AWF. Uprawnienia instruktora sportu, w tym przypadku boksu Jeleniewski zdobyl w 2012 roku. uprawnienia te potwierdza legitymacja wydana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Jeleniewski posiada rowniez uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej specjalonosc MMA po ukonczeniu kursu w Wyzszej Szkole Trenerow Sportu w Warszawie.

 3. a co się stało z tym gościem co miał KSW na łbie wytatuowane? Ten od "extreame MMA"… Przydałoby mu się takie szkolenie.

 4. A tak przy okazji to wie ktoś ile średnio kosztują treningi indywidualne np z bjj zapasów czy kicka lub mma? Wszędzie podają ceny karnetów ale wiadomo że indywidualnie trzeba się umawiać. Ciekawe czy trenerzy/instruktorzy też się cenią jak instruktorzy fitness kulturystyki

 5. Kto jest wystawcą tej legitymacji? Bo chyba nie Ministerstwo Sportu skoro MMA nie jest sportem w naszym kraju.

  Druga kwestia, że ten papier to jakaś kompletna bzdura – albo ktoś jest doświadczony i ma coś do przekazania albo nie, i żaden papier tego nie zmieni. Zwłaszcza w Polsce. Czekać tylko na wysyp instruktorów MMA taki jak trenerów personalnych…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.