Prowadzony wspólnie przez dwóch śląskich fighterów – Mariusza Radziszewskiego (MMA 7-9-1) i Artura Kadłubka (MMA 12-8) bytomski klub South Legion nie posiada jeszcze własnego, oficjalnego logo. W związku z tym Hajer i Radzik chcieli za pośrednictwem naszego portalu prosić fanów MMA, którym nieobce są arsenały Adobe Photoshopa czy innych programów graficznych o zaprojektowanie klubowego logo.

Dobrze byłoby, gdyby w projekcie przewijał się motyw herbu Górnego Śląska i legionisty, ale wszystkie pomysły są mile widziane. Projekty należy nadsyłać na adres: [email protected]. Pod ten adres prosimy również kierować wszelkie pytania dotyczące konkursu. Projekty mogą być w formacie .jpg jednakże zwycięskie logo powinno być dostarczone w wersji wektorowej. Konkurs trwa 14 dni. Nagrodą dla zwycięzcy są powyższe rękawice MMA Top Ten i koszulka firmy Pit Bull West Coas

8 KOMENTARZE

 1. W Photoshopie mogę spróbować podjąć się tego zadania lecz Photoshop służy do grafiki rastrowej więc im większy tym zoom tym więcej będzie pikseli.
  Co do grafiki wektorowej tu za bardzo nie jestem uzdolniony ale jak coś sklece ciekawego w PS, to przekleje w gimpa czy coś postaram się wykombinować.
  Nic nie obiecuję oczywiście.

 2. sprobuje

   

  logo projektujesz w photoshopie lub innym, a potem przerysowujesz recznie w programie to grafiki wektorowej, zadna filozofia

 3. w gimpie tez wektorowo nie zrobisz, potrzeba tu programu takiego jak np. inkscape

 4. W photoshopie jakieś proste kształty też da się zrobić, ale narzędzi jest mniej niż np. w illustratorze.

 5. Mam kuzyna – grafiką zajmuje się od dawna. Czasem jakiś projekt za kasę zrobi – ale młody szczyl z niego (kończy studia związane z grafiką) i tak ostatnio wpadłem do niego i podpytałem co nie co. Pokazał mi pare chwytów, to szczena mi opadła – odbiła sie o dywan – wróciła na miejsce  – i opadła z powrotem   – To tyle jeśli chodzi o moje umiejętności obróbki cyfrowej itp. 

  Dodatkowo podpytałem go , co sądzi o tego typu konkursach na logo , czy to klubu jak ten, czy tez może mma attack i innych projektów. Powiedział, że to tani sposób na na fajne logo dla organizatorów takich konkursów – i tyle. Organizacja ma później fajne logo (a ma w czym przebierać) a autor 1000 zł/ rękawiczki/ inne gadżety i przysłowowego kopala w dupala. 

  Także reasumując, tego typu akcje to dobry sposób na zaoszczędzenie kosztów zleceniodawcy (wystarczy sprawdzić cennik grafików na rynku…)

  No ofence ofcourse, bo jakby moje umiejętności były wyższe – sam bym cosik zarzucił. 
  Ulubieni: Jones, Mir, Werdum, Aldo, Nick Diaz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.