Od stycznia tego roku na rynku pojawiają się suplementy diety marki GymFood skierowane do osób aktywnych fizycznie. Marka ta jest własnością polskiego producenta firmy Pharmovit. Jak zgodnie przyznają przedstawiciele firmy nadszedł czas na kolejny krok.

Na polskim rynku suplementów diety powstanie coś czego jeszcze nie było – specjalna linia suplementów diety dedykowana sportom walki. Wszystko dzięki współpracy firmy Pharmovit i jej sportowej marki GymFood z Dietetykiem Jackiem Feldmanem. Od pierwszego marca rozpoczynamy ścisłą współpracę z jednym z najlepszych dietetyków sportowych w kraju – mówi Damian Falkowski, specjalista ds. marketingu marki GymFood. – Jacek Feldman, bo to o nim mowa, ma w swoim portfolio współpracę m.in. z zawodnikami UFC – Janem Błachowiczem, czy Bartoszem Fabińskim, zawodnikami biegów OCR, piłkarzami LOTTO Ekstraklasy czy bokserami. Wierzymy, że każdej osobie choć trochę interesującej się tematyką odżywiania w sporcie osoba Jacka Feldmana jest znakomicie znana.

Co warte podkreślenia współpraca pomiędzy marką GymFood, a Jackiem Feldmanem nie będzie miała jedynie charakteru ambasadorskiego. Feldman włączy się w prace nad nowymi produktami marki GymFood. – Już dziś wiemy, że ta współpraca będzie miała szeroki zakres. Jacek Feldman nie tylko użyczy nam swojego wizerunku, ale również aktywnie włączy się w przygotowanie nowych produktów naszej marki. Już dziś możemy zapowiedzieć powstanie nowych suplementów skierowanych stricte do zawodników sportów uderzanych. Warto zaznaczyć, że ich skład będzie autorskim pomysłem Jacka Feldmana. – dodaje Damian Falkowski.

– Nad podjęciem współpracy z firmą Pharmovit i marką GymFood nie musiałem się długo zastanawiać. Znam te produkty i wiem, że są one w pełni wartościowe. Charakteryzują się także minimalnym udziałem substancji wypełniających w procesie produkcji. Takie podejście do klienta jest dla mnie bardzo satysfakcjonujące. Stąd też decyzja o podjęciu współpracy akurat z firmą Pharmovit i marką GymFood. – mówi Jacek Feldman.

Prace nad nowymi produktami już się rozpoczęły – szukajcie ich wkrótce na stronie internetowej GymFood oraz w sklepach specjalistycznych.

Artykuł sponsorowany

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.