Informacja prasowe organizatora:

Finałowy etap konkursu PRO FIGHT Ring Girls już 24 maja. Miejsce imprezy bez zmian, czyli nadal jest to najpopularniejszy klub we Wrocławiu, Mundo 71 Music Club. A co Nas czeka na konkursie, oprócz oczywiście pięknych uczestniczek walczących o nagrodę finansową, zawodowy kontrakt i miano jeden z oficjalnych PRO FIGHT Ring Girls? Na pewno mnóstwo atrakcji! Podczas konkursu bowiem m.in. zostanie ukoronowana MISS PRO FIGHT, wystąpi gorąca grupa taneczna Maroka Show Girls, odbędzie się pokaz MMA, a rangę całego konkursu uświetnią zaproszeni goście VIP.

Wracając jeszcze do przebiegu konkursu, należy zaznaczyć, że dla uczestniczek zostały przygotowane specjalne rundy konkursowe, a jedna z nich zakłada pytania ogólne o sporty walki, zwłaszcza o MMA.

W roli Jury wystąpią znane osoby związane z Wrocławiem:

– Monika Ratkowska – wysportowana modelka mająca na swoim koncie udział w sesjach zdjęciowych dla polskich i zagranicznych magazynów. Jako jedyna Polska modelka wzięła udział jak dotąd w 18 produkcjach teledyskowych. Oprócz tego Monika to uzdolniona tancerka, założycielka grupy tanecznej Maroka Show Girls oraz twórczyni agencji artystycznej Maroka.

– Mariusz „Polish Killer” Cendrowski – bokser, trener, olimpijczyk, wielokrotny amatorski mistrz Polski, zawodowy mistrz świata organizacji TWBA. Mariusz jest właścicielem Wrocławskiej Akademii Sportów Walki „Red Corner”, założycielem Fundacji „Blue Corner”, którego priorytetem jest walka ze zjawiskami patologicznymi oraz resocjalizacja młodzieży niedostosowanej społecznie.

– Paweł „Wergi” Jędrzejczyk – zawodnik muay thai i kick-boxingu. Trzykrotny Zawodowy Mistrz Świata K1 Rules i Muay Thai Organizacji WKN. Multimedalista Mistrzostw i Pucharów Świata, Mistrzostw i Pucharów Polski. Reprezentant klubu Puncher Wrocław.

– Paula Marciniak – nowa i piękna gwiazda polskiego show biznesu. Aktorka, modelka, prezenterka telewizyjna, a także piosenkarka. Paulę do tej pory mogliśmy oglądać między innymi w serialach „Daleko od noszy”, „Pitbull”, „Pierwsza miłość”, a także w wideoklipie DJ-a Nerosa. W 2008 roku wraz z Krzysztofem Ibiszem poprowadziła wybory Miss Stolicy. Aktualnie Paula jest główną gwiazdą najnowszego numeru magazynu CKM.

Wśród zaproszonych gości honorowych m.in.:

– Mistrza Świata WBF, Międzynarodowy Mistrz Polski,  Interkontynentalny Mistrz Federacji WBO, mistrz Europy federacji WBO,Maciej Zegan

– jeden z czołowych polskich zawodników MMA w wadze półciężkiej, reprezentant Rio Grappling Club, Krzysztof Gołaszewski

– Mistrz Świata Muay Thai, reprezentant klubu Fighters Factory, Patryk Grudniewski

 Konkurs PRO FIGHT Ring Girls poprowadzi miłośniczka sztuk walki, trenująca MMA fotomodelka, Karolina Broszczak.

Ważna informacja: Na sam konkurs mają wstęp tylko zaproszeni goście, osoby które otrzymają specjalną wejściówkę (informację wkrótce na Naszej stronie internetowej www.pro-fight.pl) oraz media, którym została przyznana akredytacja.

Wszystkich natomiast zapraszamy na WIELKIE AFTER-PARTY!

 After-party rozpoczyna się o godzinie 21:00. Warto się nie spóźnić, gdyż na after-party również wiele atrakcji. Zobaczymym.in. występ dziewczyn z grupy Maroka Show Girls, a zebrana publiczność będzie miała okazję wybrać MISS Mundo spośród uczestniczek konkursu. Ponad to będzie okazja spotkać i porozmawiać z Jury konkursu oraz z zaproszonymi gośćmi VIP.

Przypominamy również, że cały czas można głosować na MISS PRO FIGHT. Głosowanie trwa do 24 maja. Głosy można oddawać za sprawą specjalnie przygotowanej aplikacji na facebooku – https://www.facebook.com/profightmma/app_224169551020229.”

Prezentujemy piękne gwiazdy zbliżającego się konkursu PRO FIGHT Ring Girls, który odbędzie się już 24 maja 2012 roku. Poniżej sylwetki Pań (zdjęcia podsyłam w załączniku).

Jurorka – Monika Ratkowska


Wysportowana modelka mająca na swoim koncie udział w sesjach zdjęciowych dla polskich i zagranicznych magazynów. Jako jedyna Polska modelka wzięła udział jak dotąd w 18 produkcjach teledyskowych. Oprócz tego Monika to uzdolniona tancerka, założycielka grupy tanecznej Maroka Show Girls oraz twórczyni agencji artystycznej Maroka.

Jurorka – Paula Marciniak

Nowa i piękna gwiazda polskiego show biznesu. Aktorka, modelka, prezenterka telewizyjna, a także piosenkarka. Paulę do tej pory mogliśmy oglądać między innymi w serialach „Daleko od noszy”, „Pitbull”, „Pierwsza miłość”, a także w wideoklipie DJ-a Nerosa. W 2008 roku wraz z Krzysztofem Ibiszem poprowadziła wybory Miss Stolicy. Aktualnie Paula jest główną gwiazdą najnowszego numeru magazynu CKM.

Prowadząca – Karolina Broszczak

Miłośniczka sztuk walki, trenująca MMA fotomodelka.

5 KOMENTARZE

  1. A to dobre, akurat tej Pauli Marciniak mam plakat zrobić, do nowego programu który szykuje na jesień. Nie wiedziałem, że jest tak "znana".

  2. Konkurs PRO FIGHT Ring Girls poprowadzi miłośniczka sztuk walki, trenująca MMA fotomodelka, Karolina Broszczak. 

    Powiedzmy sobie, że trenująca z nie byle kim, gratulacje Macaco 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.