Mamed

„Fight Raport” wraca dziś na antenę telewizji Orange Sport. Początek programu o 19:30 a zobaczymy w nim:

 • powrót Michała Materlii na KSW 28
 • wywiad z Marianem Ziółkowskim przed walką o pas PLMMA w wadze lekkiej
 • Arbi Shamaev o kolejnej walce, trudności w uzyskaniu karty stałego pobytu w Polsce i o tym, że ma już dość walk w naszym kraju
 • Materiał o reakcjach na zatrzymania Arrachionie – wypowiedż m.in Mameda, trenerów Derlacza i Bońkowskiego, Aśki Jędrzejczyk , P. Kiełka i kilku innych zawodników.
 • Marcin Tybura – rolnik, restaurator oraz nowy mistrz M1 Global w ekskluzywnym wywiadzie dla Orange Sport.
 • Zapowiedż gali XCage 6
 • Kulisy trajlera do KSW 28, wywiady z Różalskim i Jackiewiczem

19 KOMENTARZE

 1. No właśnie się miałem pytać, czy to jeszcze leci, ale w wakacje była przerwa 😀

  Niech ktoś nagra, bo idę na siatkę, a trzeba znowu się wziąć za konkursy i coś wygrać 😀

 2. Akurat będe w pracy a chętnie zobacze, więc przyłączam się do prośby żeby ktoś nagrał.

 3. Cos mi sie wydaje, ze to bedzie zlepek wywiadow z mmani. Przynajmniej z tej rozpiski tak wynika. Jacek Adamczyk to chyba producent? fight raportu i redaktor mmani.

 4. Arbi Shamaev o kolejnej walce, trudności w uzyskaniu karty stałego pobytu w Polsce i o tym, że ma już dość walk w naszym kraju

  Żegnamy Czeczenia stoi otworem przed tym panem Evil

 5. Lubię wywiady z Różalem i ten jego luz, zawszę są śmieszne i ciekawe, ale niestety od ostatniej walki ciągle powtarza to samo! Cały czas powtarza, że ma wszystko już zniszczone, połamane itp, a jedną rzeczą co go nie boli są  to włosy.

  Prosiłbym go, aby już więcej w wywiadach nie powtarzał tego, bo to już się robi mało ciekawe.

 6. Hah dokładnie to samo mialem pisać odnośnie wywiadu z Różalem. Ile można słuchać tego samego? Dla mnie to nawet nie jest śmieszne a bardziej żenujące bo widać, że to jest pozowanie na pana groźnego, kreowanie image'u bo wie, że będąc zwykłym gościem ze swoim dorobkiem w MMA nikt by go nawet nie kojarzył. Dlatego m.in. wydziarał sobie na twarzy nawet kobiecy układ płciowy.

   

  A czeczena nikt tu nie trzyma, zawsze może wracać na kaukaz, nawet mogę się dorzucić do biletu w jedną stronę.

  Nie wiem też jaki sens jest pytać ludzi z Arrachionu o całą aferę skoro wiadomo co powiedza, że dobry kolega i w ogóle i że nikt nie wiedział o czymś takim a najlepiej to poczekać na ewentualny wyrok. Wiadomo, że jakby nawet ktoś coś wiedział to nie będzie o tym mówił.

 7. Jeśli oglądacie te same wywiady na okrągło to nic dziwnego, że Różal mówi to samo Laughing Jeśli ktoś śledził wydarzenia w mma w ostatnich tygodniach na bieżąco, to nie znajdzie tu nic nowego. 

  Ale fajne podsumowanie dla tych, którzy z różnych względów nie mogą oglądać każdego osobnego wywiadu i wypuzczonego do netu materiału.

  Obraz i głos trochę niezsynchronizowane, ale można się połapać:

  Fight Raport

 8. Juras wydymał mnie z konkursem. Krew wczoraj oddałem i filmiku nie nagrałem. Na pocieszenie opierdole czekoladę.

 9. krolik: masz film lub foto?:) nic straconego! dzięki za idee krwiodawstwa. pozdrawiam i zapraszam kolejnych. Niebawem zaangażujemy w to kilka ciekawych osób, które będą namawiać do akcji;)

 10. Proszę was, nie wpisujcie w temat frazy "wraca na antenę Orange Sport", bo człowiek może zawału dostać.

 11. Żeby nie było. Królik nie rzuca słów na wiatr.

  http://i.imgur.com/oAZqvUZ.jpg?1

  @ Juras przez twoja akcję znowu krew oddałem, bo jak widać na załączonym obrazku rok przerwy miałem. Ale już prawie 7,5 literka oddane i brązowa odznaka honorowego dawcy jest. Za czasów szkolnych się częściej oddawało. Teraz nie ma czasu za wiele, ale za dwa miechy postaram się znowu spuścić trochę krwi.

  PS. Może cohones rozkręci akcję z oddawaniem krwi. Będziemy się nominować i wrzucać fotki potwierdzające to że oddaliśmy krew. Kto nie odda ten parówa jak to na filmiku powiedział Juras.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.