MMA jest najprężniej rozwijającą się dyscypliną w Polsce i nikt temu nie zaprzeczy. Pokazują to gale organizowane przed Federację KSW, a także pozostałe eventy towarzyszące. Od kilku lat regularnie organizujemy Obozy KSW, gdzie zawodnicy znani z gal KSW kształcą adeptów tej dyscypliny. W tym roku również można wraz z nami wybrać się na wspólny obóz i zbierać doświadczenie od elity mieszanych sztuk walki w Polsce.

W dniach 1-11 lipca odbędzie się ósmy Obóz KSW. Nowe miejsce, nowi trenerzy, lecz ten sam wysoki poziom zakwaterowania, wyżywienia i oczywiście treningów. Tym razem Obóz KSW zawita do Olsztyna (hotel”Manor”), miejsca gdzie na co dzień mieszka i trenuje najlepszy europejski zawodnik wagi średniej, Mamed Khalidov.
Naturalizowany Czeczen wraz z Łukaszem JurkowskimKrzysztofem Kułakiem i Michałem Materlą będą odpowiedzialni za prowadzenie zajęć z wszystkimi przybyłymi uczestnikami. Nad całym obozem pieczę trzymać będzie jeden z najlepszych specjalistów od przygotowania fizycznego w sportach walki Michał Garnys, który z każdym indywidualnie będzie mógł porozmawiać na temat suplementacji, odżywiania, a w szczególności doboru treningu.

W tym roku po raz pierwszy istnieje możliwość zabrania ze sobą na obóz rodziny, co na pewno w wielu przypadkach będzie idealnym połączeniem treningu wraz z wakacyjnym wypadem.

Ponieważ jest kilka wariantów cenowych poniżej prezentujemy kwoty:

** Indywidualne uczestnictwo w obozie – 1560PLN (rabat -100PLN dla wszystkich tych, którzy byli już wcześniej na obozie)
** Dodatkowa osoba dorosła (żona, dziewczyna) – 1400PLN
** Dziecko do lat 8 – 20% zniżki od ceny 1560PLN
** Dziecko do lat 4 – bezpłatnie (śpi w łóżku z rodzicami)

Zatem jeśli chcesz w przyszłości walczyć jak Khalidov i być jak Mariusz Pudzianowski, który z dnia na dzień robi postępy i jest coraz lepszym zawodnikiem musisz trenować z najlepszymi. To właśnie gwarantuje Obóz KSW!

** Wszyscy zainteresowani już teraz mogą zgłaszać chęć udziału wypełniając formularz zgłoszeniowy, który dostępny jesttutaj.

7 KOMENTARZE

  1. tez mi sie to rzucilo w oczy,ze dosc mocno promuja pudziana w tym opisie,jak gdyby szykowali mu grunt pod uczestnictwo w nastepnych obozach;)

  2. Dokładnie tak jak napisał Rafus87. A co do trenerów to nie mam najmniejszych zastrzeżeń 🙂
    Fight and you may die, run and you will live. At least a while..

  3. Mam pytanie czy teraz też przy okazji obozu będzie amatorski turniej ksw.

  4. Kurde jakby przynajmniej z 1000 złotych ten obóz kosztował to bym się z chęcią wybrał. Jak ktoś się czuje mocny to super okazja żeby się pokazać z dobrej strony. Może na zimowy zawitam…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.